Klarisa

Proč jsou všichni chlapi sobci?

Neznám chlapa,který by nebyl sobec.To opravdu nestojíme žádnému chlapovi ani za 100kč,aby nám koupil voňavku?Je tu vůbec chlap,který by nebyl sobec?Kolik dáváte své ženě na výplatu?půlku nebo vše?Proč hodná ženská potká sobce?Co děláme my ženy špatně?I můj otec je sobec a bývalý muž je sobec.I všechny kamarádky kolem mě říkají,že jim chlap nedává peníze a drží kasu.Je to hrůza.Myslím se že není rovnoprávnost a žena bude vždy otrokyní svému chlapovi a poslouchat ho.Nejvíc se bojím toho,že můj nový přítel bude také sobec.takže pokud bude nechci chlapa do konce života vidět.Nejsem na peníze,ale nejsem člověk,který dá svému muži celou výplatu.Když už tak půl na půl.Co si o tom myslíte?Zajímá mě i názor nějakého chlapa na odpovědích.
Doplňuji:
Můj problém je,že se nechám muži manipulovat,to mi řekla dnes dcera.Samozřejmě nechce abych měla jakéhokoli muže,protože ví,že to špatně dopadne.Jsem příliš hodná a naivní a každý toho využije.

Nejlepší odpověď
ten který je

Tak vonavku bych nikdy nekoupil,protože by nemusela vyhovovat.To raději at si žena vybere nějakou a já jí zaplatím nebo jako dárek jsou různé dárkové kupony.A že všichni chlapi jsou sobci?Opravdu všichni?Cítím z Vás feministku.

Další odpovědi
mojitek

To nevim kam na ty „sobce“ chodite,ale ja mam zkusenosti takove,ze sice ne kazda,ale tak z 80 % jde po prachach jak slepice po flusu.A kdyz se tak porozhlidnu po znamych,tak kasu drzi vzdy zenska…
Vyjimky samozrejme muzou byt

panenka

milá klariso v tomhle s tebou souhlasit nemůžu že všichni chlapy jsou sobci.já mám manžela který mi výplatu dáva celou řekne mi že si z toho vzal peníze, nebo si z toho nechá peníze a kolik a že mám poplatit co potřebuji a zbytek mám na nákup,a pro děcka.když zase nemá peníze on dám mu je já já si spíše myslím že jde o to jak ten vztah u každého funguje

Nuk nuk

Milá Klariso, já jsem v tomhle celkem optimistka a nějak v hloubi duše věřím, že nejsou sobci úplně všichni a tak vyhranění. Vždyť ostatně si vzpomeňte, jak se mohli uobdarovat, když se nás snažili získat, že. Spíš je smutné, že jim to pak nezůstane. Je otázka, jestli je to sobectví, lhostejnost nebo prostě jen pocit, že to není nutné.

Pro Mojitka: Víte, kolik dostává matka na rodičovské dovolené? Když pak nemá ani na jídlo (protože s té almužny se prostě vyžít nedá) a doma slyší jen „to už jsi to zase utratila?“ a mezi kamarády si pak chlap postěžuje, jak se ho ona snaží „oškubat“, není to moc příjemná situace.

Vicki

Nikdy jsem po chlapovi nechtěla,aby dělal doma ,,stojku,,a vysypal všechno co má.Vždycky jsem navrhla jakýsi kompromis -jestli se to tak dá nazvat-a na domácnost dáváme každý půlku.Každý máme svoje finance.Možná jsem naivní-ale myslím,že se dá vždycky rozumně domluvit co je důležité,co děti potřebují a na co si počkají.Neumím si představit,že bych škemrala a dělala cukrbliky abych dostala to či ono.Otrokyní se teda fakt necítím-NAOPAK-cítím se takhle velmi svobodně a zároven´nikoho nedegraduju.Zrovna tak mi přijde zcela normální,když jednou platí muž a pak zase ženská- takhle si představuju rovnoprávnost zase já.

eva

Neboj,všichni opravdu nejsou sobci 🙂.Přítel mi dává celou výplatu a přijde mu to normální.A moji rodiče dají dohromady důchody,oddělí peníze na poplatky a domácnost a zbytek si rozdělí napůl.

afro.minerva

Milá Klariso. Nevím, jaké sklamání jsi prožila, ale já si nemyslím, že jsou muži zas až takoví sobci. V životě je to bohužel ale taky trochu o hájení si vlastního území. Člověk si nemůže nechat všechno líbit a dva lidi v páru si musí taky vyjít trochu vstříc. Pokud jsi tolik rozčílená, protože je dneska Valentýn a ty jsi nedostala voňavku za stovku, tak si ji jdi koupit sama. Chlapi nepovažujou nějaké neustálé obdarovávání za tak nezbytné. Je příjemné něco dostat, to je pravda, ale Valentýn není náš svátek. Tak to taky většina chlapů bere. Já taky nemám ideálního otce. Prožila jsem si se svojí rodinou taky svoje. Ale že bych kvůli tomu hodila všechny chlapy do jednoho pytle to ne. Byla jsem dost dlouho sama, než jsem potkala svého manžela. Taky na to měl vliv můj bejvalej. To byl teda OOOOOMYYYYLLLL!!!! Ale nikdy jsem nestratila naději, že někdo bude. Pokud máš strach, že ten příští bude sobec, tak vybírej. Nemusíš přece chodit a žít s tím prvním, kdo přijde. Taky s chlapem nemusíš být roky, když ti nesedí.

misicka2310

tak si najdi holku no ..... přítel mi sice výplatu nedává a taky s toho nějak nešílím ale máme společné peníze a na všem se shodnem takže nevidím problém v tom že peníze má u sebe on nebo spíš oba tak ějak na půl