Válek Petr

Proč je v životě ženy tak důležitá svatba?

Nejlepší odpověď
Drap

U některé je důležitá, u jiné neni důležitá vůbec.

Další odpovědi
dubraro

Pro citlivou mladou ženu, které se dostalo řádné vychování jest svatební den paradoxně dnem nejšťastnějším a nejhrůznějším zároveň. Kladným okamžikem jest svatba sama o sobě, kdy je nevěsta středem pozornosti a odehrává se krásný, Bohem požehnaný ceremoniál, který symbolizuje její triumf nad mužem, kterého si k sobě připoutala, aby vyplňoval všechny její tužby po zbytek života pozemského.

Zdroj: http://antoni­o.cz/literatu­ra/nevesta

quentos

K intimnímu kontaktu žena údajně většinou potřebuje silnou citovou vazbu. No a svatba je pro ni jakýmsi potvrzením toho, že dotyčný muž k ní tu silnou citovou vazbu má a přemůže kvůli ní pudovou potřebu „rozsévat“ semeno, kdekoli se mu zachce. Ne vždy tomu ovšem tak je.

zjentek

Každá holka, dívka, nebo i žena by myslím chtěla být princeznou, nebo alespoň něčím takovým, jako je třeba ta prostá Kate z Británie a tak. Ale to nejde, tolik princezen svět neunese. No a tak svatba je pro většinu žen jediným momentem v jejich životě, kdy alespoň na chviličku byly princeznami. Na malou chviličku. Samozřejmě jsou výjimky, kdy nevěsta od ženicha nevidí kytku jen na té svatbě a pak až na hrobě, ale i mezi tím a pro takovou ženu byla svatba zvlášť důležitá, protože po ní zůstala princeznou až do smrti, ale to už sem nepatří ;)

Šidlo

lebo to od malička vidia v telke, v rozprávkach (ktorá disney rozprávka sa nekončí svatbou?) mamy im to vtĺkajú do hlavy

v mnohých kultúrach sú svatby doslova trojdňový cirkus pre rodinu a nevesta i ženích trpia hrozné rituály v hroznom oblečení.....a potom musia ísť bývať k rodičom – nikdy samostatnosť, nikdy súkromie

Jana5678

Nejsem si jistá, že je to ještě v této době zas až tak pravda, jelikož spousta páru si užívá svůj společný život s láskou a bez tak zvaného papíru. Jeto i o finančních nákladech na svatbu jako třeba půjčovna svatebních šatů, aby vypadaly jako pro princeznu. Vím to velice dobře, protože se mi teď vdává dcera a dlouho jsme hledali svatební šaty, ale naštěstí na stránkách https://www.puj­covna-renata.cz/ si dcera vybrala.

Michálek1245

Takhle… Co si budeme povídat. Svatba je důležitá v životě muže i ženy. Jako ale pokud to tak necítíte, tak se nežeňte. Já se třeba doteď dívám na naše svatební video a dojímám se u toho, protože to byl fakt skvělý den. Počasí vyšlo, mé ženě to moc slušelo, všechno se povedlo a já sbíral ještě měsíc po tom chválu za organizaci. Na to, že jsem to dělal poprvé, tak super akce. :)

Pastorna

Tak, záleží pro koho. Pro mě třeba svatba důležitá je, protože chci, aby děti měly moje příjmení. Navíc to zjednodušuje i byrokracii, když se žádá o hypotéku nebo se něco stane. A hlavně je to podle mě hezký způsob, jak si stvrdit lásku, i když to chce hodně zařizování. U nás byl kamenem úrazu svatební fotograf – náš původní nakonec odřekl kvůli něčemu jinému. Nakonec jsme tedy využili služeb https://tomgre­iner.cz/ a rozhdoně nelitujeme. Fotky máme nádherné.

lindicka4478

To jsou otázky holky teda. Copak to nikdo neví, že když se vstupuje do manželského svazku, tak si žena připadá jako někdo, kdo konečně dospěl? Se podívejte na své rodiče kdy se brali.. to je dnes úplně něco jiného než když mě požádal o ruku můj chlap. To nebyly možnosti ani jako jsou přes e-shop z https://www.sperky-beny.cz/cs/luxusni-sperky/zasnubni-prsteny/c-81/

Pajka.111

Ahojky, není tu někdo, kdo má zkušenosti s touto agenturou https://www.y­achtwedding.cz/? Docela uvažujeme nad svatbou u moře, ale vím, že sami bychom to nezvládli, tak hledám pomoc :) Díky moc za každou radu.

Sonka Pop

Ahojky a kde se chceš vdávat? Máš nějakou vysněnou destinaci? Jako teď bych se určitě poradila s profíky a co jsem si tak hledala, tak ten yachtwedding.cz jsou profíci a odborníci na zahranoční svatby.

Psychotic

dubraro: Co to proboha je? 🙂 Jako by na mě dýchlo devatenácté století 🙂

dubraro

Vidíš, ne?
Je to samozřejmě podvrh, ale velmi populární. A mnoho žen se takovými zásadami řídí, čímž poskytují nekončící zdroj příjmů komerčním erotickým společnicím a rozvodovým právníkům.