Miroslavst

Valentýn-co koupit

Co koupíte manželce nebo přítelkyni k valentýnu. Myslíte, že bomboniera-kostkový cukr stačí? 🙂

Nejlepší odpověď
panenka

pujdu s manželém na večeři
a co koupit?např: květinu s nějakou kosmetikou

Další odpovědi
iwetax

Pozvi jí na dobrou večeři(mňam)

DAEMON

Myslím,že kinem nic neskazíš.Včera sem byl na filmu AVATAR a je to pecka.

Michal

Ani nezáleží na velikosti dárku k valentýnu jak ho umíš dát.Tradičně kupuji karafiát a dávám ho s tvrzením,koupil bych růži,ale poslední velký peníze sem poslal milosrdným sestrám,zasmějeme se ,dáme si pusu a je to.

trenkyvkině

vždycky překvapí a potěší dárek,který nečeká,
čeká kytku – kup jí spodní prádýlko
čeká prádýlko – kup dobrou láhev vína
čeká láhev vína – vezmi ji na koncert
čeká výlet – pozvi ji do restaurace,kam předem zajdeš,dáš předem dýško,aby pinglové kolem vás skákali,obědnáš dobrý jídlo a obědnej kapelu,…to dělá s ženskejma divy,když během večeře předáš malý dárek je tvoje…,

vranovahan

Haha, kostkový cukr. 😁 Nevím jestli by mě něco takového potěšilo. Já osobně teda Valentýna nijak zvlášť neprožívám, ale samozřejmě jsem ráda, když mě manžel obdaruje nějakou drobností. Na Valentýna jsou podle mě nejlepší volbou třeba šperky. Mně například tento rok manžel koupil takový moc pěkný perlový náramek. To jsem od něj opravdu nečekala. :)

malinak812

Já osobně teda nejsem moc velký fanoušek materiálních dárků na Valentýna. Spíš to podle mě chce něco, co si užijete oba. Ideálně třeba nějaký víkendový pobyt, zážitek nebo něco takového. Jestli můžu mít jeden tip, tak super jsou třeba erotické masáže Praha – https://mataha­risalon.cz/cs Dělají tam právě i párové masáže a to je na Valentýna podle mě úplně ideální. :)

kristýnary

Bonboniéra asi stačí, ale proč to trochu neozvláštnit? Mě manžel letos koupil k Valentýnu pugét růží a pozval mě na dobrou večeři. Já jsem pro něj a pro sebe zase zaplatila wellness pobyt. Našla jsem pěkný hotel v Mariánských Lázních na https://www.kra­lovstvizen.cz/la­zenske-pobyty-se-spolecnosti-ensana-ten-pravy-luxus-pro-vase-telo-i-mysl/ , takže jsme letos Valentýna oslavili trochu jinak.

petrdostal

Ahoj, já kupuji manželce k Valentýnu růže z https://www.flo­rea.cz/produk­ty/rezane-ruze-1 . Rovnou jí je i doručí, takže to mám bez práce. Ona má vždy radost, že jsem na ní nezapomněl a mě to nestojí tolik práce, takže jsme spokojení oba. Květina potěší snad každou ženu, takže jestli nevíš, co koupit, tak kup kytku.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

sanskrybastr

Květina nikdy není špatná volba. To my se se ženou letos rozhodli, že si Valentýna trochu okořeníme. Koupil jsem jí tedy bdsm pomůcky z https://www.e­roticsexshop.cz/ No, řekněme, že jsme měli velmi zajímavou valentýnskou noc. 🙂