Pokročilý

Mám naději najít si nový vztah?

Už jsem tu psala dříve o tom,že jsem se zamilovala do bezdomovce.Koupila jsem víno a myslela si,že ho se mnou vypije druhý den a on ho se svým kamarádem vypil.Jenom chodí a somruje ode mně peníze na pití a neumí ani poděkovat.Nejhorší je ale že jsem mu dala z lásky něco cenného a nevím jak to od něj dostat zpátky.Už se s ním nechci setkat nikdy,protože mě využíval.Myslíte,že mám hledat novou lásku?Bojím se.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

rozhodně; hledej a nevzdávej. Taky hledám, nenašel jsem a nevzdávám, to bychom to pak mohli na světě zabalit rovnou. Raději už ale ne mezi bezdomovci; dřív nebo později budou totiž všichni takoví, protože je k takovému jednání dohání hmotná nouze.

Další odpovědi:

No vite,myslim si ze jste az moc hodna,hledate novy vztah,ale asi nemate jasno v sama sebe,co vlastne od vztahu ocekavate.Pokud nechcete k sobe pijaka,tak nekupujte vino.Pokud mu neco z lasky chcete dat,tak pomocna ruka je vic nez cenna vec.A pak hledat-spis se seznamit jinou cestou,je ruznych agentur na seznameni,ale to uz Vam,nekdo tusim psal.Zkuste zvednout hlavu a rict si;to jsem ja co budu stastna a drzte se toho.Preji spravnou volbu k nove lasce.

Zlatý

Klariso,rozhodne to nevzavejte.Ale rozmyslete si priste do koho se zamilujete.Preju Vam hodne stesti ;-)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 395
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.