vlastina

Proč jsou muži ješitní?

Doplňuji:
Zas odpověděl ten samý.Přečti si pořádně otázku-se všemi muži nežiju,ale všichni jsou

Nejlepší odpověď
Bumbes

RE: led
Je to úplně obráceně – ješitní jsme naprosto všichni (muži i ženy). Jen někdo více a někdo méně. A někdo se k tomu hrdě přihlásí a jiný se pokrytecky schovává za otřepané fráze…

Další odpovědi
led

musím nesúhlasiť. Nie všetci muži sú ješitní, tak isto nie všetky ženy sú ješitné. Všimnite si, prosím, dôležité slová – nie všetci – nie všetky …
ale prirodzene: ľudia sú ješitní, majú to v sebe 🙂

ten který je

Protože jste měla smůlu při výběru partnerů.Přeji aby Vám to už vyšlo.:-)

led

pre Bumbesa
…a môžte doplniť prečo sú všetci ľudia ješitní?
netajím svoju ješitnosť, ale chcem mať v tom jasno

ten který je

Já také?:-)

Bumbes

… hloupější otázka asi neexistuje.