Tak co,chlapi,děláte doma po výplatě stojku ?

Nejlepší odpověď
www

Ne, nemám komu.
Ani dříve jsem nemusel, předem jsme byli domluveni na pravidlech a zatloukat jsem nemusel 😉.
Doplňuji:
Han., to by ses divila, kolik chlapů to stále dělá i v důchodu!

Další odpovědi
Drap

Nedělám, ale i tak mám problém vyjít.

dudu

Pokud vyjdu ze skutečnosti, že máme jeden společný účet přes který běží všechny naše příjmy a výdaje, těžko o nějaké stojce hovořit. Navíc účet zní na mne, takže i když paní vlastní dispoziční právo, dělá asi stojku spíše ona. Ovšem pouze symbolicky, protože hotovostní platby provádíme jen výjimečně a v kešeni běžně držíme každý maxim. tisícovku. Vedení běžného účtu jakož i veškeré transakce mám jako benefit od býv. zaměstnavatele doživotně zdarma a zůstatek do 50 tis., korun úročen čtyřmi procenty. Takže tak.

mosoj

Pro mně trapná otázka. Něco na způsob ( televizní reklamy) jestli mohu jít na pivo !! nebo jak jsem vyzrál a to pivo jsem si dal. Prostě pro mně nepochopitelné !!

hanulka11

Nejsem chlap ,ale to už se dneska myslím nedělá ......nebo někde ještě ano?

tatanka

Ne úplnou, ale přesto raději ano

quentos

mám to od doktora zakázáno a ani to neumím, ale kdybych to uměl, neobtěžoval bych se – zas tak slavné to s ní totiž není.

venkovan

Prosím – co je to výplata?
Mne když manželka vyplácí, tak rozhodně stojku ne, ale snažím se vzít roha.

arygnoc

to tak. túúúdle.

dostávaš na chod domácnosti dosť, nie?

:)))