Pracovní neschopnost – odstupné

31.12.10 mi končí pracovní poměr s odstupným, jsem v pracovní neschopnosti,bude to zřejmě dlouhodobá pracovní neschopnost, a tak mě zajímá, zda mi bude vyplaceno odstupné v lednové výplatě,zápočtový list zřejmě až po skončení pracovní neschopnosti,děkuji

Nejlepší odpověď
Jambalaya

Ano, přesně jak píšete. Odstupné musí být vyplaceno s poslední mzdou, tedy v lednu za prosinec. Zápočtový list až po skončení PN.