Stingo

Jak je to s dohodou o provedení práce?

Když mi zaměstnavatel platí 10 tisíc a já si sama budu platit sociální a zdravotní, tak jak se to vyřizuje na sociálce a jak vypočítám částku, kterou mám platit za sociální a zdravotní? Jsou to ta minima jako pro podnikatele nebo nějaké procento z těch 10 tisíc?

Nejlepší odpověď
magorvkleci

http://www.fi­nance.cz/zpra­vy/finance/405249-zdaneni-privydelku-z-dohod-o-provedeni-prace/

Další odpovědi
ivzez

Sama si budete hradit jenom zdravotní pojištění,
jako OBZP budete hradit 1.148 Kč měsíčně.
Sociální pojištění hradit nebudete
a doba práce na DPP se Vám nezapočte do odpracovaných let.

Pozor!
Na základě DPP můžete pro zaměstnavatele odpracovat
max. 300 hodin v roce (necelé dva měsíce).

Pipka

300 hodin za rok