Pokročilý

posilujete?

Já si každý den dám 100 kliků, lehsedů, kliků, přítahů a 10km na kole + chodím na veslování, kde zajedu tak 8km. jak jste na tom vy?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Hlasujte v anketě

Ano 92% Ne 8%

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Ano

Doplňuji:
samozřejmě a nenech se odradit, i ten sebemenší pohyb je lepší, než sedět jak buchta a myslet si, že dobrou fyzičku nabydu přenosem myšlenek :-))), já chodím i plavat, kolo, posilka, a ještě si ráda zatancuju, jinak bych se už nebyla schopná ani postavit já prostě musím, i kdyby se mi nechtělo, naštěstí mám cvičení ráda (když mi je dobře) a díky bohu, že ještě můžu...

Další odpovědi:

Pokročilý

Ne

Já jsem antitalent na sport, kliků dám tak max 5 :D teď jsem tedy začala běhat a jezdím na kole, ale jinak nic moc ani mě to moc nebaví, to spíš tanec

Bronzový

Ano

Doplňuji:
Ale chytře, to co děláš ty je neefektivní mrhání časem.

Zlatý

Ano

zejména posilovací cviky na záda a břicho. Téměř denně - občas vynechám, když je obzvlášť velká pracovní nálož a jsem po ní vyřízenej...

Bronzový

Ano

Doplňuji:
Nedělám silové cvičení, jen na kondičku. Raní cvičení, někdy večerní podle času, kolo, plavání, turistika, lezectví. Jediné co dělám silově je posilování zápěstí. Žádná extra technika, jen posilovací kleště s pěnou.

Zlatý

Ano

Cokoli děláš pro sebe a ještě tě to baí je dobré nejen pro tělo, ale i pro psychiku. Já se hýbám hodně, ale posilování jako takové - ve fitku, to ne. Máme svého tanečního trenéra pro standard a latinu - jednou, někdy dvakrát týdně, k tomu skoro denně ještě chodíme s mužem večer tancovat, k tomu ještě oba plaveme, dost chodíme pěšky (a to rychle a celkem velké okruhy - hlavně, když jsi na golfu, to je na celý den :-), rádi si spolu zahrajeme tenis nebo badminton. Dříve mě docela bavila jóga, ale já nesnáším tělocvičny a kolektivní cvičení a doma mě to moc nebere. Ale řekla bych, že fyzičku mám hodně dobrou. :-)

Pokročilý

Ano

Doplňuji:
Ano.

Ano

Stříbrný

Ano

Doplňuji:
Občas se donutím, ale někdy zvítězí lenost.

Pokročilý

Ano

Pokročilý

Ano

Doplňuji:
Posiluji každý den v práci,když zdvihám z vozíků a dávám do stojanů bedny plné těžkého materiálu.

Ano

Ano

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Sport

Zlatý Drap 246
Zlatý marci1 160
Zlatý hanulka11 135
Zlatý annas 132
Zlatý gecco 123
Zlatý mosoj 101
Zlatý Alesh 100
Zlatý quentos 89
Zlatý Lamalam 82
Zlatý arygnoc 77

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.