ANONYMKA-248

Tenis+trenér

Nevíte náhodou kde jsou tenisové kurty+trenér na tenis?
nebo nějaké telefonní číslo na trenéra? Který vyučuje tenis poblíž těchto měst nebo přímo v nich.
Nosislav, Velké Němčice, Hustopeče, Brno
Doplňuji:
jestli by bylo možné tak raději bych to Brno vynechala máme to jako záložní plán, protože je to daleko a tak daleko nechci jezdit bylo by lepší to mít raději někde poblíž.

Odpovědi
LuGu

Je trenér a trenér. Jestli s tenisem teprve začínáte lze ušetřit tisíce za osobního trenéra. Já nejdříve začal s online kurzy přímo z kurtu. Vede je zkušený trenér a nemusíte nikam dojíždět.
Co vše se naučíte si přečtěte na
http://www.mini-kurzy.cz/dominujte-na-tenisovych-kurtech/

terry

Příspěvek smazán administrátorem.