Avatar uživatele
ahojte9

Posilování doma

Chtěl bych posilovat doma. Můžete mi poradit nějaké cviky pro horní části těla? Hodně cviků znám, ale chtěl bych najít ty neefektivnější.. Hlavně bych potřeboval poradit, jak posilvat dolní svaly břicha (znám cviky jen na horní).
Doplňuji:
Hraju fotbal, a tak na nohy posiluju docela dost, hlavně si je nechci moc namoct, to se pak nemůže tejden hybat.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? jendahun, MonkeyKing před 4732 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
jendahun

Posilovat jen horní část těla je blbost.Pokud netrénujete nohy na kole,nebo jiným způsobem,musíte zařadit do cvičení i dřepy.Od noh se odvíjí všechno.
Dolní část břicha: zkracovačky na dolní část,přednožování ve visu na hrazdě,nebo na bradlech,všechny cviky,kdy se pohybují nohy k tělu,kmitání,stří­hání a pod.,kreslení číslic nohama,sklapovačky-kudly.Cviky na záda zároveň protahují a posilují břicho.Cvičení doma? Záleží jaký máte prostor a jestli se vám tam vejdou činky.Jinak expander,gumo­vý,pružinový,hraz­da,kliky na různé způsoby,bradla(dvě židle u sebe),jedno­ručky,odpor váhy spolucvičence­.Krásné jsou dřepy kdy vám sedí nějaká kočka na ramenech,nebo zádech.Může vám tlačit na záda,když děláte kliky.Je toho hodně a všechno to najdete v http://www.muscle-fitness.cz/

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Cizecek.M

Já si taky pohrávám s myšlenkou, že zkusím cvičení doma… Ale docela se bojím, abych nekupovala něco zbytečně. Jak často jsi ty na pásu?

Avatar uživatele
Kukulinek

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
VanesskaMala

Máš od nich prosím rotoped? Jakou značku zvolit?

Avatar uživatele
GabulkaA

Nene, ted se nedá. Musela jsem si udělat posilku doma :D

před 1095 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sonka Pop

Já jsem taky chodila do posilky pravidelně, ale co se zavřely, tak cvičím doma a do posilky se ani nechystám. Koupila jsem si nějaké cvičební pomůcky na fitham a super, jsem spokojená. Doma jsem pánem svého času, což mi vyhovuje maximálně.

před 1402 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
XenieRo

Tak to se máš, to ti teď ta situace nevadí :) Já jsem byla zvyklá chodit do posilky a teď bohužel. Aspoň se doma snažím, ale to běhání mi vadí. Taky uvažuju nad pásem :)

před 1425 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Pajka.111

Ahoj, já osobně cvičím jenom doma. A ano, stroje mám. Mám jeden na aerobní cvičení – mám běžecký pás a pak mám doma lavici a činky. A jako super, bohatě to stačí.

před 1464 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kocicinka2

tak mi taky poradíte něco na doma pro ženu a pro muže? Mám syny kteří posilují a furt chodí do fitcenter , posiloven tak bych jim ráda pořídila něco i domů

před 1643 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jancek

ženy, a vybraly jste teda nějaké ty posilovací stroje domů? nebo jste nakonec nic nepořídily?

před 1643 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
adelickaa

A vy máte doma jaké přístroje na cvičení? Nebo co používáte na domácí cvičení?

před 1644 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
modrokakocka

Cvičívala jsem vždycky více, ale když mám čas tak se snažím, jenom toho času je teď docela málo, tak snad zase brzy budu cvičit víc

před 1662 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
adelickaa

My máme doma https://www.fit­ham.cz/housefit-motio-30-xt sem tam si zacvičím ale nějak často to zase né, ale spíš se protahuji a posiluji

před 1674 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
modrokakocka

Také se v tom moc nevyznám, ale něco doma syn má, jakože činky, ale taky něco chci koupit, protože bych měla se sebou něco dělat už konečně

před 1678 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kocicinka2

ocením radu!!! Nevím jaký posilovací stroj mam synovi koupit :) pořád cvičí a ráda bych ho něčím překvapila

před 1680 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hanak884

no prý že dáš vědět a nic :D tak co jak jsi na tom spokojenost? nebo budete kupovat něco jiného?

před 1680 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jancek

Teď jsme kupovali na veslování https://www.fit­ham.cz/veslova­ci-trenazery a jsem zvědav, čekáme tak myslím že se do pátku dočkáme tak pak dám vědět

před 1704 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hanak884

My ne!!! my toho máme doma docela mraky, no mraky ne, ale najde se tam toho víc, teď budeme kupovat něco víc na břicho, tak snad mladý něco dobrého vybere :D

před 1705 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jancek

neééééééé, neříkejte že máte doma na cvičení jenom činky, to je docela nuda a o ničem když už tak to rojeďte ve větším ne?? :D

před 1714 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
adelickaa

Činky jsou super, ty už doma máme, ale my máme doma taky kde co :D ale nevím pořád co jiného…

před 1734 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
malinaa

naposled jsem domů kupovala činky :D ale v tom si asi dokážeš poradit sama

před 1734 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
adelickaa

tak co posunuli jste se nějak v tom nakupování těch cvičících strojů? inspiraci nemáte?

před 1735 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hanak884

mrkněte se na fitham tam najdete všechno o cvičení a uvidíte co je pro vás nejlepší si pořídit domů

před 1737 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
modrokakocka

to je moc fajn, jen bych se někam s tím cvičením ráda posunula, takže máte něco takového doma? Popřípadě co?

před 1747 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
adelickaa

spíš si řekni co chceš posilovat nebo na co se chceš zaměřit a pak bych podle toho vybrala stroj :))

před 1741 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
adelickaa

jednu dobu jsem chodila do fitka a tam mě to fakt nebavilo, a tak jsem si něco koupila domů a cvičím doma, ale taky se v tom nijak extra nevyznám

před 1765 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
modrokakocka

a je něco takového univerzálního na celé tělo? Nějaký přístroj? Nebo čím se třeba má tak vlastně začít?

před 1768 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jancek

je potřeba posilovat celé tělo, nebo se nějak hýbat :) ale doma nějaké stroje mám, taky budu něco přikupovat. :) a co by jsi chtěl za stroj?

před 1773 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek