ahojte9

Posilování doma

Chtěl bych posilovat doma. Můžete mi poradit nějaké cviky pro horní části těla? Hodně cviků znám, ale chtěl bych najít ty neefektivnější.. Hlavně bych potřeboval poradit, jak posilvat dolní svaly břicha (znám cviky jen na horní).
Doplňuji:
Hraju fotbal, a tak na nohy posiluju docela dost, hlavně si je nechci moc namoct, to se pak nemůže tejden hybat.

Odpovědi
jendahun

Posilovat jen horní část těla je blbost.Pokud netrénujete nohy na kole,nebo jiným způsobem,musíte zařadit do cvičení i dřepy.Od noh se odvíjí všechno.
Dolní část břicha: zkracovačky na dolní část,přednožování ve visu na hrazdě,nebo na bradlech,všechny cviky,kdy se pohybují nohy k tělu,kmitání,stří­hání a pod.,kreslení číslic nohama,sklapovačky-kudly.Cviky na záda zároveň protahují a posilují břicho.Cvičení doma? Záleží jaký máte prostor a jestli se vám tam vejdou činky.Jinak expander,gumo­vý,pružinový,hraz­da,kliky na různé způsoby,bradla(dvě židle u sebe),jedno­ručky,odpor váhy spolucvičence­.Krásné jsou dřepy kdy vám sedí nějaká kočka na ramenech,nebo zádech.Může vám tlačit na záda,když děláte kliky.Je toho hodně a všechno to najdete v http://www.muscle-fitness.cz/

Cizecek.M

Já si taky pohrávám s myšlenkou, že zkusím cvičení doma… Ale docela se bojím, abych nekupovala něco zbytečně. Jak často jsi ty na pásu?

Kukulinek

Příspěvek smazán administrátorem.

VanesskaMala

Máš od nich prosím rotoped? Jakou značku zvolit?

GabulkaA

Nene, ted se nedá. Musela jsem si udělat posilku doma :D

Sonka Pop

Já jsem taky chodila do posilky pravidelně, ale co se zavřely, tak cvičím doma a do posilky se ani nechystám. Koupila jsem si nějaké cvičební pomůcky na fitham a super, jsem spokojená. Doma jsem pánem svého času, což mi vyhovuje maximálně.

XenieRo

Tak to se máš, to ti teď ta situace nevadí :) Já jsem byla zvyklá chodit do posilky a teď bohužel. Aspoň se doma snažím, ale to běhání mi vadí. Taky uvažuju nad pásem :)

Pajka.111

Ahoj, já osobně cvičím jenom doma. A ano, stroje mám. Mám jeden na aerobní cvičení – mám běžecký pás a pak mám doma lavici a činky. A jako super, bohatě to stačí.

kocicinka2

tak mi taky poradíte něco na doma pro ženu a pro muže? Mám syny kteří posilují a furt chodí do fitcenter , posiloven tak bych jim ráda pořídila něco i domů

jancek

ženy, a vybraly jste teda nějaké ty posilovací stroje domů? nebo jste nakonec nic nepořídily?

adelickaa

A vy máte doma jaké přístroje na cvičení? Nebo co používáte na domácí cvičení?

modrokakocka

Cvičívala jsem vždycky více, ale když mám čas tak se snažím, jenom toho času je teď docela málo, tak snad zase brzy budu cvičit víc

adelickaa

My máme doma https://www.fit­ham.cz/housefit-motio-30-xt sem tam si zacvičím ale nějak často to zase né, ale spíš se protahuji a posiluji

modrokakocka

Také se v tom moc nevyznám, ale něco doma syn má, jakože činky, ale taky něco chci koupit, protože bych měla se sebou něco dělat už konečně

kocicinka2

ocením radu!!! Nevím jaký posilovací stroj mam synovi koupit :) pořád cvičí a ráda bych ho něčím překvapila

hanak884

no prý že dáš vědět a nic :D tak co jak jsi na tom spokojenost? nebo budete kupovat něco jiného?

jancek

Teď jsme kupovali na veslování https://www.fit­ham.cz/veslova­ci-trenazery a jsem zvědav, čekáme tak myslím že se do pátku dočkáme tak pak dám vědět

hanak884

My ne!!! my toho máme doma docela mraky, no mraky ne, ale najde se tam toho víc, teď budeme kupovat něco víc na břicho, tak snad mladý něco dobrého vybere :D

jancek

neééééééé, neříkejte že máte doma na cvičení jenom činky, to je docela nuda a o ničem když už tak to rojeďte ve větším ne?? :D

adelickaa

Činky jsou super, ty už doma máme, ale my máme doma taky kde co :D ale nevím pořád co jiného…

malinaa

naposled jsem domů kupovala činky :D ale v tom si asi dokážeš poradit sama

adelickaa

tak co posunuli jste se nějak v tom nakupování těch cvičících strojů? inspiraci nemáte?

hanak884

mrkněte se na fitham tam najdete všechno o cvičení a uvidíte co je pro vás nejlepší si pořídit domů

modrokakocka

to je moc fajn, jen bych se někam s tím cvičením ráda posunula, takže máte něco takového doma? Popřípadě co?

adelickaa

spíš si řekni co chceš posilovat nebo na co se chceš zaměřit a pak bych podle toho vybrala stroj :))

adelickaa

jednu dobu jsem chodila do fitka a tam mě to fakt nebavilo, a tak jsem si něco koupila domů a cvičím doma, ale taky se v tom nijak extra nevyznám

modrokakocka

a je něco takového univerzálního na celé tělo? Nějaký přístroj? Nebo čím se třeba má tak vlastně začít?

jancek

je potřeba posilovat celé tělo, nebo se nějak hýbat :) ale doma nějaké stroje mám, taky budu něco přikupovat. :) a co by jsi chtěl za stroj?