Dlostev

Jak lze účinně posilovat doma?

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jak lze dobře a účinně posilovat i doma mimo posilovnu? Vše tipy :)

Posilujete?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Děda Louda

Ano

Máš asi na mysli posilování těla. Tomu je docela jedno, jestli je necháš doma nebo někam odneseš (třeba do posilovny).

Natty*

Ano

Doma neposiluji, neboť na to nemám dosti silnou vůli.
Doplňuji:
Posiluji ale ve fitku! :D

ven.cik

Ano

Doplňuji:
Cvičím ve fitku i doma, zkus se podívat na tuhle stránku, většina cviků se dá snadno provádět doma, ale budeš potřebovat minimálně nějaké jednoručky, nebo zajdi jednou do fitka a tam ti určitě poradí, většinou tam jsou pohodový týpci…;)

muhamed

Ano

VLV

Ano

anonym

Ano

Doplňuji:
Jinak k tvé otázce: Já doma posiluji, cvičím známé cviky ze školy, ale možností je hodně, např. na Youtube je spousta videí na posilování, hubnutí nebo i tancování. Určitě si vybereš.