Anette

Hubnutí a posilování

Zdravím :) když chci zhubnout a zároveň i posílit svoje svaly,je lepší nejdřív posilovat a pak zhubnout, nebo hubnout a posilovat zároveň? U kluků jsem pozorovala,že nejdřív chtějí hodně nabrat,pak posilujou a pak zase hubnou,ale já nabírat už nic nechci :D Díky za odpovědi ;)

Odpovědi
gumiczud

To jsou mi otázky :D Hele můžeš cvičit jak chceš, ale 70% úspěchu je ve stravě. Papkej co dvě hodiny a cvič 3× týdně a změníš obojí. Když chceš hubnout, nezáleží jak velké váhy zvedáš, ale kolikrát. Takže u opakování jed aspon 15× po 3 sériích. Počítej s tím že ti to zabere hodně času, protože za týden zjístíš, že už těch pár sedolehů ti nic nedělá a budeš postupně přidávat. U tebe bych se hodně zaměřil na kardio (kolo, bazén, běh, brusle) a protahování. Ale jak píšu, bez stravy to nemá moc smysl. Budeš unavená a nebude se ti nic chtít

Louise:3

Hubnutí a posilování zároveň,ale spíše hubněte a potom posilujte

STUDENTKAEVA

musis cvicit a spravne jist hlavne ne sladky tucny

Vercule

Holky, chtěla bych se zeptat na tuto dietu https://www.ke­todiet.cz/. Jakou s ní máte zkušenost? Já bych ji docela ráda zkusila, potřebuju něco shodit a myslím, že tohle jediné by mi mohlo pomoct :)

mimamocz

Příspěvek smazán administrátorem.

SuzanKa

Příspěvek smazán administrátorem.