mily

Natáčky na vlasy

Mám si předtím než si dám natačky dát do vlasu tužidlo a pak jak si sundam lak.Nebo jen tužidlo nebo lak.A jak to děláte vy?

Nejlepší odpověď
Lucimia

Záleží jakou máte kvalitu vlasů a jestli natáčky dáváte na mokré či suché vlasy. Na mokré bych dala pěnové tužidlo, ale pokud máte jemné zničené vlasy, tak bych nepoužívala nic. Na suché jsem natáčky ještě nedávala, myslím, že to nemůže ani natočit. Spíš bych je dala po vyfoukání vlasů, nechala vychladnout a pak eventuélně přestříkala lakem na vlasy.

Další odpovědi
panenka

já si vlasy umyju dám si natáčky nechám si je na sobě tak zhruba 3 hodiny pak si natáčky sundám pročešu vlasy a teprve pak lakuji nebo používám tužidlo.

anonym

DOBRÝ DEN.NEJPRVE SI DŮKLADNĚ JEMNOU MASÁŽÍ KVALITNÍM ŠAMPONEM UMÝT VLASY.POŘÁDNĚ JE POTOM OPLÁCHNOUT.NANÉST KONDICIONER NA TYP VAŠICH VLASŮ-JEMNĚ PROMASÍROVAT VLASY S TÍM KONDICIONÉREM­.A POTOM OPLÁCHNOUT VLAŽNĚJŠÍ VODOU.VLASY VELMI JEMNĚ UTŘÍT DO POLOSUCHA A NANÉST VLASOVOU VODU-NEJLÉPE KOPŘIVOVOU,LEHCE VMASÍROVAT MENŠÍ MNOŽSTVÍ NEJEN DO VLASŮ,ALE TAKÉ DO POKOŽKY CELÉ HLAVY-DÁLE PROČESAT VLASY-NANÉST KVALITNÍ TUŽIDLO A NATOČIT SI VLASY NA NATÁČKY-VYFÉNOVAT-ZDRAVÍ VÁS ZAJ-PO

Zdroj: KADEŘNICKÉ ÚPRAVY