Natáčky na vlasy

Mám si předtím než si dám natačky dát do vlasu tužidlo a pak jak si sundam lak.Nebo jen tužidlo nebo lak.A jak to děláte vy?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Záleží jakou máte kvalitu vlasů a jestli natáčky dáváte na mokré či suché vlasy. Na mokré bych dala pěnové tužidlo, ale pokud máte jemné zničené vlasy, tak bych nepoužívala nic. Na suché jsem natáčky ještě nedávala, myslím, že to nemůže ani natočit. Spíš bych je dala po vyfoukání vlasů, nechala vychladnout a pak eventuélně přestříkala lakem na vlasy.

Další odpovědi:

Zlatý

já si vlasy umyju dám si natáčky nechám si je na sobě tak zhruba 3 hodiny pak si natáčky sundám pročešu vlasy a teprve pak lakuji nebo používám tužidlo.

DOBRÝ DEN.NEJPRVE SI DŮKLADNĚ JEMNOU MASÁŽÍ KVALITNÍM ŠAMPONEM UMÝT VLASY.POŘÁDNĚ JE POTOM OPLÁCHNOUT.NANÉST KONDICIONER NA TYP VAŠICH VLASŮ-JEMNĚ PROMASÍROVAT VLASY S TÍM KONDICIONÉREM.A POTOM OPLÁCHNOUT VLAŽNĚJŠÍ VODOU.VLASY VELMI JEMNĚ UTŘÍT DO POLOSUCHA A NANÉST VLASOVOU VODU-NEJLÉPE KOPŘIVOVOU,LEHCE VMASÍROVAT MENŠÍ MNOŽSTVÍ NEJEN DO VLASŮ,ALE TAKÉ DO POKOŽKY CELÉ HLAVY-DÁLE PROČESAT VLASY-NANÉST KVALITNÍ TUŽIDLO A NATOČIT SI VLASY NA NATÁČKY-VYFÉNOVAT-ZDRAVÍ VÁS ZAJ-PO

Zdroj: KADEŘNICKÉ ÚPRAVY

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Krása a styl

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 330
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 192
Zlatý annas 190
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.