Avatar uživatele
anonym

Jak si natočit vlasy?

Chtěla bych se zeptat…
Jak si můžu natočit vlasy bez kulmy a přípravků které se kupují? Mám vlasy sice vlnité, ale chci menší jemné lokýnky… copánky jsem už zkoušela. Máte nějaké zkušenosti se zamotáním vlasů do konkrétního tvaru tak, že pak vypadají dobře? :)) díky za odpovědi

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4641 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Zkuste se podívat na další řady v odkazu

http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­&q=jak+nato%C4%8Dit+v­lasy&sa=Vyhle­dat#1399

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Jsou ruzne druhy , velikosti ( tloustky ) papilotu. Mam je vyzkousene. Muzete v nich i bezbolestne spat. Muzete si je objednat ,i koupit v drogerii. -iv-

Zde se nacházíte:Heu­reka.cz » Vyhledávání papiloty
Cena (Kč)Od: Do: ZbožíNové Bazarové Seřadit podle
Zobrazuji 1 – 20 ze 28 produktů Další »
Sibel – Papiloty na vlasy 14mm M modré 12ks
(Kosmetické pomůcky)
Super Flex Kort – M

uložit ke srovnání
165 Kč
v 2 obchodech
POROVNAT CENY

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Ella

Zkus umělohmotné natáčky – vlhké vlasy pramen po pramenu namotáš a uchytíš druhým dílkem, nespí se v nich dobře, ale vlasy budeš mít kudrnaté stoprocentně :) zkus si nejdřív koupit třeba jednu, dvě a vyzkoušej, na menší bohaté lokny zkus menší průměr natáček, ale zase ne ty úplně nejmenší

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pokazdejinak

ve starších filmech můžete vidět dámičky s namotanými mašličkami z novin ve vlasech – samozřejmě to nejde s mokrými vlasy, i když navlhlé by to možná snesly… a navlhčené tužidlem určitě :)
prostě použijete proužky (nebo třeba i větší kusy, ale zmačkané do pruhu) novinového papíru jako natáčky, namotáte vlasy do ruličky a volné konce potom zavážete na uzlík a případně zajistíte nějakou sponkou. když máte hotovou celou hlavu, převážete šátkem, případně ještě přelakujete a jdete spát… a ráno uvidíte :)
je to jako natáčky, ale bez těch natáček – takže nic nemusíte kupovat

nebo ještě jednodušší – pramen vlasů po prameni jen tak zakruťte. když ho kroutíte dostatečně dlouho, pěkně se vám zamotá do takového bobíku – ten je potřeba utáhnout gumičkou a začít kroutit další pramen. tohle se dá dělat i s mokrými vlasy – skončíte s hlavou plnou malých tlustých tykadélek :) nevím jak je tahle varianta pohodlná na spaní – tohle jsem vyráběla dopoledne na umyté hlavě, celý den vypadala jak mimozemšťan, ale večer jsem měla hřívu ;)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
JarkaHor

Nemáte některá z vás prodlužko, že by jste mi napsaly jestli na ty umělé vlasy může přijít kulma?

Avatar uživatele
Millisek

Může, ale je potřeba korigovat stupně ať je nespállíš ;)

Avatar uživatele
JarkaHor

Nemáte některá z vás prodlužko, že by jste mi napsaly jestli na ty umělé vlasy může přijít kulma?

Avatar uživatele
JarkaHor

Nemáte některá z vás prodlužko, že by jste mi napsaly jestli na ty umělé vlasy může přijít kulma?

Avatar uživatele
JarkaHor

Nemáte některá z vás prodlužko, že by jste mi napsaly jestli na ty umělé vlasy může přijít kulma?

Avatar uživatele
JarkaHor

Nemáte některá z vás prodlužko, že by jste mi napsaly jestli na ty umělé vlasy může přijít kulma?

Avatar uživatele
SarrahParker

Mám prodloužené vlasy, není to tak dlouho, co jsem si vybrala tape in pásy na clip in hair, které mi nasazovala kamarádka :). Na umělé vlasy kulma přijít může, ale je potřeba ji dát na nižší stupeň :) to stejné platí pro žehlení umělých vlasů.

Avatar uživatele
JarkaHor

Jo takže tady s tímto typem není třeba jít ke kadeřnici na nasazení? :)

Avatar uživatele
SarrahParker

Pokud máš někoho šikovného, kdo si s tím poradí, tak nemusíš ;) https://www.cli­pinhair.cz/206-vlasy-pro-metodu-pu-extension-tapex-tape-hair-tape-in-50cm-platinova-blond.html

Nový příspěvek