T'poy Tucker

Jak udělat "mokré"vlasy?

Ahoj, nedávno jsem videla jednu dívku, která měla vlnité krásné vlasy, měla je z části nabarvene na červeno, ale také ty vlasy vypadaly, jako kdyby byly mokré. Mě se to velmi líbilo, a chtěla bych vědět, jak se takové vlasy dělají. Děkuji ^_^

Nejlepší odpověď
ReHu

Lze i doma, trvalá od kadeřnice vypadá líp.
Je potřeba vlasy rozčesat mokré a nechat uschnout. Suché nečesat. To je důležité.

Další odpovědi
anonym

Jsou na to tužidla, takový gel, nebo pěna, zeptej se v drogerii, je na tom napsáno „mokrý efekt“.

anonym

ReHu
tím ale nedocílíš „mokrého efektu“, na to je potřeba ten gel, nebo pěna, navíc, vlasy s trvalou nerozčesávat vůbec, není potřeba. Snad jen prstama. Takový účes se dá udělat ale i bez trvalé, která ničí vlasy a to difuzerem anásledně pěnou, nebo gelem, tvarujeme jakoby mačkáním vlasů prsty, na které si cákneme drtek toho gelu.