ReHu

Máte některá zkušenosti s Magickými natáčkami? Manipulace či poškození natáček? Díky.

Doplňuji:
>iceT – pokud by se do natáček natáhly silnější prameny, byly by ty lokny větší? Ne beránkovské? A lze to tak provést? Díky za info.

Nejlepší odpověď
Pralinka1979

já je mám a jsem spokojena maximálně. Objednala jsem je na netu, ty na hódně dlouhé vlasy 🙂 Jsou nej z toho co jsem měla, doporučuji. Manipulace nenáročná…

Další odpovědi
iceT

Myslíte toto?
http://www.you­tube.com/watch?v=B11tbSm­aDJI&feature=re­lated
Mám je doma,použila jsem je asi dvakrát,sama s nima moc nezvládám-musela bych mít asi patnáct rukou.
Zkoušela jsem je ale na vlhké vlasy a pak jsem vypadala jak beránek.Nejsou ale z obchodu,tamíci je mají asi za 120 kč.Poškozené je nemám a manipulace docela snadná,jen s tím háčkem byl problém,ale asi to bylo těmi mokrými vlasy.
Doplňuji:
aha,takže jsem je i blbě sundávala,tady je video jak to udělat,od začátku do konce
http://www.lev­nezbozi-vsehodruhu.cz/www-levnezbozi-vsehodruhu-cz/eshop/0/0/5/51-Magicke-natacky-Maxi-sada-32-kusu

GM

No to je krása… zírám. Mám totiž dost krátké rovné vlasy, tak o těchto vymoženostech nemám tušení. 100 bodů.

iceT

Snad ano,mě to dělala kamarádka,po celé hlavě a spotřebovala všechny natáčky,jsou v tom asi 4 velikosti(délky těch natáček)a asi 12–16 natáček,takže brala tenčí prameny,aby použila všechny.Na youtube je několik videí-zrovna to co jsem poslala jako odkaz-tam měla ty kudrny moc pěkné.Takže asi zkusit silnější prameny.A přizvat další ruce.