Avatar uživatele
Nanzie

Jak si natočit vlasy? :)

Ahojky, zítra je vysvědčení a tak jsem si řekla, že se zkusím nějak vymódit a že si tedy natočím vlasy, jenže mamka mi nechce pujčit její drahou kulmu, vlny z copánků se mi nelíbí a natáčky doma nemáme. Jak si tedy mám nějak nouzově natočit vlasy? Předem díky za odpověď

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? marci1 před 3583 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
marci1

Natočit vlasy lze různými způsoby : alobalem, ubrousky, papírky ap. Jen upozorňuji, že pokud nejsi zvyklá na natočené vlasy, tak Tvé nadšení z nového účesu nemusí být tak veliké. Pokud to máš odzkoušené, jdi do toho. 🙂
http://www.plet­.cz/jak-na-lokny-bez-natacek.html

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zzzzz

Na papírky, tak se to dělalo kdysi:-)) Uděláš ruličku a na ni vlasy natočíš, upevníš to gumičkou, a nebo si uděláš hodně malých drdolů a ty také pořádně upevníš gumičkou. Doporučuji předtím vlasy trochu natužit, nejlépe pěnou a pořádně rozčesat, aby to nebylo slepené, hlavně nelakovat:-)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Děda Louda

Každý digitální foťák, ba i mnohý mobilní telefon ti natočí, co je libo, tedy i vlasy.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
SarrahParker

Já mám vlasy prodloužené a stačí mi si udělat copánky a vlasy mám pak krásně vlnité ;)

Avatar uživatele
JarkaHor

Mohla bych se zeptat jaký tip spojů máš? :) a jaké máš svoje vlasy? Husté nebo řidší?

Avatar uživatele
SarrahParker

Vlasy mám prodloužené metodou tape in a výsledek je super. Vlasy mám středně husté a jestli se tě zajímá zda je to poznat jestli je mám prodloužené, tak není :)). Aplikace je jednoduchá a nasazuje mi je kamarádka. Kdyžtak mrkni na clipinhair.cz tam to máš nafocené jak to vypadá.

Avatar uživatele
JarkaHor

No já jsem mám nakonec vlasové pásy a taky teda z toho eshopu co píšeš, protože jsem chtěla pravé lidské vlasy a tady je teda měly https://www.cli­pinhair.cz/125-clip-in-pasy

Avatar uživatele
Millisek

taky mám vlasy z tohoto eshopu a normálně je žehlím a točím, ale je potřeba na míň stupňů ;) vlasy mají kvalitní a vydrží to

Nový příspěvek