Nanzie

Jak si natočit vlasy? :)

Ahojky, zítra je vysvědčení a tak jsem si řekla, že se zkusím nějak vymódit a že si tedy natočím vlasy, jenže mamka mi nechce pujčit její drahou kulmu, vlny z copánků se mi nelíbí a natáčky doma nemáme. Jak si tedy mám nějak nouzově natočit vlasy? Předem díky za odpověď

Nejlepší odpověď
marci1

Natočit vlasy lze různými způsoby : alobalem, ubrousky, papírky ap. Jen upozorňuji, že pokud nejsi zvyklá na natočené vlasy, tak Tvé nadšení z nového účesu nemusí být tak veliké. Pokud to máš odzkoušené, jdi do toho. 🙂
http://www.plet­.cz/jak-na-lokny-bez-natacek.html

Další odpovědi
zzzzz

Na papírky, tak se to dělalo kdysi:-)) Uděláš ruličku a na ni vlasy natočíš, upevníš to gumičkou, a nebo si uděláš hodně malých drdolů a ty také pořádně upevníš gumičkou. Doporučuji předtím vlasy trochu natužit, nejlépe pěnou a pořádně rozčesat, aby to nebylo slepené, hlavně nelakovat:-)

Děda Louda

Každý digitální foťák, ba i mnohý mobilní telefon ti natočí, co je libo, tedy i vlasy.

SarrahParker

Já mám vlasy prodloužené a stačí mi si udělat copánky a vlasy mám pak krásně vlnité ;)

JarkaHor

Mohla bych se zeptat jaký tip spojů máš? :) a jaké máš svoje vlasy? Husté nebo řidší?

SarrahParker

Vlasy mám prodloužené metodou tape in a výsledek je super. Vlasy mám středně husté a jestli se tě zajímá zda je to poznat jestli je mám prodloužené, tak není :)). Aplikace je jednoduchá a nasazuje mi je kamarádka. Kdyžtak mrkni na clipinhair.cz tam to máš nafocené jak to vypadá.

JarkaHor

No já jsem mám nakonec vlasové pásy a taky teda z toho eshopu co píšeš, protože jsem chtěla pravé lidské vlasy a tady je teda měly https://www.cli­pinhair.cz/125-clip-in-pasy

Millisek

taky mám vlasy z tohoto eshopu a normálně je žehlím a točím, ale je potřeba na míň stupňů ;) vlasy mají kvalitní a vydrží to