Avatar uživatele
lucka562

Jak udělat kudrnaté vlasy bez kulmy nebo nějakého elektrického přístroje na delší dobu?

Pokud někam chceme jít ale aby se nám vlasy rychle natočili jak na to?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4259 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Lucijej

Tak to asi těžko, protože pak už zbývají jedině natáčky a nechat volně proschnout a to nějakou dobu trvá.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Damiana

Papiloty a hodně silné tužidlo (ne ale velké množství!). Nebo si nechat udělat trvalou (dneska už jsou hodně kvalitní přípravky a účes vypadá přirozeně). 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Pája26

ahojda, já používám speciální zvlňující pěnu do vlasu a fakt to funguje…dá se to koupit v drogerii DM…dáš to do ještě vlhkých vlasů a pěkně je „promačkáš“

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Gigul

No asi to nepůjde tak , že přijdeš domů na půl hodinky a myslíš si že za tu půlhodinku vyrazíš s loknama který vydrží celý večer. Ale mám zkušenosti s měkkými pěnovými natáčkami ( jeden balíček 4 natáčky = 40Kč na dlouhé vlasy tak tři nebo i dva balíčky v každé drogérce Teta nebo tak ) A dát se je na noc a vydrží pak celý den akorát ještě poto m trochu zafixovat lakem a tak trochu poupravit. Doufám , že alespoň něco káplo ;)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Millisek

Na clipinahair.cz mají kvalitní oba druhy vlasů. Začínala jsem na těch levnějších a teď mám ty pravé a v obou případech jsem byla spokojená.

Avatar uživatele
SarrahParker

Mám tady ty Remy vlasy se spoji tape in :) https://www.cli­pinhair.cz/58-pu-extension-tapex-tape-hair-tape-in-remy-aaa-50cm

Avatar uživatele
JarkaHor

Taky to budu muset zkusit. Nechala jsem si prodloužit vlasy a vůbec nevím jestli do nich můžu vjet kulmou :/

Avatar uživatele
SarrahParker

Já vlasy umělé mám a normálně si je kulmuju ;). Hlavně je potřeba, aby byly vlasy kvalitní ;)

Avatar uživatele
JarkaHor

A jakou kvalitu vlasů máš? :)

Nový příspěvek