Džuls

,,Magické natáčky"

Kočky, nemáte niektorá skúsenosti s magickými natáčkami? Fungujú, alebo je to nejaká somarina???

Nejlepší odpověď
iceT

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/mate-nektera-zkusenosti-s-magickymi-natackami-manipulace-ci-poskozeni-natacek-diky

Další odpovědi
Mucillinka

Já jsem magické natáčky dostala od Ježíška :) a hned jsem je nanadala na hlavu :D Je to báječná věc, vlasy mám v natáčkách a nemusím se bát, že až to sundám, tak to bude děs.Jsem s magickýma natáčkama hodně spokojeá, vlasy vypadají skvěle po sundání a kundrliny jsou jiné než z kulmy. Lokny jsou pravidelné a opravdu to vydrží.Já osobně si vlasy umeju, lehce vysuším fénem, nanesu trochu gelu nebo tužidla a sama si natáčky nandám do 20 minut, nechám to tak dvě hodky proschnout a někdy to ještě v natáčkách suším fénem, aby vlasy pořádně proschly, po sundání lokny zafixuju lakem a upravím, pro mě je to rychlý a výsledek stojí za to..Není to ani drahá záležitost, dají se sehnat kolem 300–400 Kč.Já bych si je být tebou koupila, určitě budeš spokojená.. :)