Lenka81

Jsou elektrické natáčky vhodné i na krátké vlasy?

Odpovědi
Damiana

Záleží na tom, jak moc krátké vlasy to jsou a také na velikosti natáček, pochopitelně. 🙂
Elektrické natáčky se obvykle prodávají po dvaceti kusech (jsou tam tři různé velikosti) s klipsy nebo pérky. Také si můžeš sehnat ty tvarově nejmenší (nejužší). Osobně ti je doporučuji. Vlasy jsou po nich nadýchané, jakoby vyfoukané pěkně „od hlavy“, je to rychlé a účes vypadá efektně. Jen je zapotřebí je nechat ve vlasech do jejich úplného vychladnutí (účes lépe drží). Kupodivu také opticky „uzdravují“ vlasy. Horko fixuje a zaceluje roztřepené konečky (nebo celkově porézní vlas) a ve výsledku pak vlasy působí hedvábněji a leskleji. Doporučuji používat přípravky na úpravu účesu pomocí horka.

terry

Nezáleží na spojitosti el.natáček a délce vlasů.
El.natáčky jsou lepší než běžné pro lepší fixaci vlasů. Podle délky vlasů urči velikost (průměr) potřebných natáček. běžně se používá více velikostí. Jiné na horní části, jiné třeba u krku.

anonym

na hodně krátké vlasy se prostě nedají použít žádné natáčky, nedjí s chytit do té natáčky