ReHu

Molitanové natáčky

Ahoj,
potřebovala jsem nedávno koupit větší molitanové natáčky se suchým zipem. Prům. cca 5 cm. Takové ty, co drží samy a dá se v nich i spát.
Z obchodů zmizely (v Tescu jsem před měsícem koupila poslední ) a ani na netu jsem je nenašla. Mají poue ty duté – tvrdé.
Zahlédly jste jě někde?
Díky za info.
Doplňuji:
Lorja – díky, to jsem zkoušela také a nemají

Nejlepší odpověď
Lucimia

To je fakt, že už je asi nevyrábějí, taky jsem je už dlouho nikde neviděla…:-(

Další odpovědi
Jahoda

Jó, tak koukám, že nejsem sama kdo je hledal. ☹. Bohužel, i já jsem hledala bez úspěchu. Nakonec jsem si musela koupit natáčky ve tvaru tyčinek, které v sobě mají drátek, do natáček dáte vlasy a omotáte tou natáčkou/tyčinkou… Tyto jsem viděla i v AVONU, ale ty, které popisujete nikde nemají a je to velká škoda.

lorja

Zkuste kouknout na :

Zdroj: http://www.vlasy-kosmetika.cz/Na­tacky/

ReHu

Jahodo, díky za tip, ale to o čem píšeš jsou papiloty. Na ty jsem se už dívala a nevyrábějí se ve větším průměru.
Nechci mít vlasy vlnité, to se mi dělá samo, ale chtěla jsem je mít hladké, trochu podtočené a hlavně nepřipláclé. A těmi širšími natáčkami se vlasy od hlavy pěkně zdvihnou.