MiCCZ

Můžu mít na jednom pc windows defender a avast?

Nebudou se mi navzájem blokovat?

Nejlepší odpověď
gecco

Teoreticky ano (obvykle nevytváří přímé konflikty), ale rozhodně takový stav nedoporučuju, WinDefender může blokovat detekci Avastu!, takže pokud máš oba, někdy vir detekován není…
Navíc Defender není antivir (ani MS nic takového netvrdí – už – snad).
Defender prostě vypni, odinstaluj – a ponech si Avast!.
😉

Další odpovědi
mariohlas

to „mosoj“ : Microsoft security essential v nezávislých srovnáních je stále podstatně slabší než několik free programů, jako je avast!, avira atd.

mosoj

Jaký máš OS ? Na win 7 je součástí OS výborný antivir Microsoft security essentials, který má v sobě i ten Defender. Nic jiného nepotřebuješ.