zjentek

Mohou používat internet (www) nesvéprávní?

..a jak je to tam při porušení pravidel a smluvních podmínek se zodpovědností? :o
Doplňuji:
znám jednoho takovýho, je mu 93let a ten kliká, na co může! Takže když mu koupim do cimry novej PC a pak z tý adr. udělám internetovej podvod hrubýho zrna, jsme čistý? :o

Nejlepší odpověď
badisko

Mohou …klidne ho pouzivej dale …My te neprasknem…
Doplňuji:
Nazdar Bazar …tohle nebzlo moc pekne zvlaste kdyz… uz Michal zde neni …trochu ucty k tem co uz nejsou mezi zivymi …a nemohou se branit …pitomejm odkazum…

Další odpovědi
www

Ano, ale zneužívat se rozhodně nenechám !! 😁
Doplňuji:
Čistý bude on, má na to ale papíry? Pokud ne, budete se na podvodu podílet.

anonym

No jejej!Jeden tu přeci ,,řádil".

zjentek

badisco: a kdo tě tady opalcuje, ten bude nejmíň svéprávný ..tedy po xichtu, ne po funkcích ..bereš?

badisko

No hlavne ze jsi mi dal palec i ty …:D

zjentek

dal, ale ten je z lásky ..ne ze závisti a nenávisti ..nebo ze zvyku

badisko

heh zase tak dobre se nezname …smudlo…:D

zjentek

to je nějakej irskej slang co?