jak na to přišly

dobrý den chtěla jsem se zeptat měla jsem aukro a zablokovaly my ho z důvodu že jsem nezaplatila poplatky tak jsem si udělala nové a hned my ho zablokovaly.chtěla jsem se zeptat jak přišly na to že jsem to já když jsem ho měla na jinou adresu nevíte jak na to přišly?

Nejlepší odpověď
Retko

Presne nevim, ale na takove veci vetsinou prijdou kvuli tve IP adrese.

Proste nekdo se na tebe postezoval, a zablokovali ti IP adresu. Kdyz si udelas ucet na jine, cili casto na jinem pocitaci, tak ti to mozna zustane.

Ale mozna se mylim, pockej na dalsi verze.

Další odpovědi
fortin

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/program-na-zmenu-ip-adresy