Mrs.Styles

Co dělat, když na mě občas vyskočí tabulka, že mám mobil infikovaný viry?

Ahoj, občas na mě vyskočí na mém telefonu tabulka, že mám mobil infikovaný viry a že to našlo 4 selhání systému. Často se mi to objevuje, když třeba kliknu na nějaký odkaz na facebooku. Mám se začít bát nebo je to jen další nějaká kravina? Kdyžtak mám mobil Samsung galaxy s5 :)
Doplňuji:
Nabízí mi to ať svůj mobil vyčistím, ale bojím se, že ztratím všechno co v mobilu mám :/

Nejlepší odpověď
honza19hk

prožeń to antivirem.
Doplňuji:
antivir maže pouze napadené soubory tudíž bys neměl o data nepřijít. A fotky zavirovaný nejsou.

Další odpovědi
dnb

Stáhni si Pandu (antivir) v obchodu google play a veškeré škodlivé soubory odstraní za tebe a bude tak činit i při dalším stahování. V mobilu ti tak zůstane pouze to, co mu neškodí. A neboj ztratit můžeš pouze některé aplikace, nikoliv fotky, hudbu apod.

ivzez

Bát se je zbytečné.
Radši viry odstraňte.

bububabu

Doporučuji ti stáhnout si na pravidelné promazávání z Google Play apku která ti pomůže aby se mobil nezahlcoval zbytečnostmi. (CLEAN MASTER PHONE BOOST). Nevymažeš si nic důležitého a je to zdarma a v češtině. Antivir je zrovna tak důležitý v dnešní době, a tento patří přímo k té apce (CM SECURITY APPLOCK ANTIVIRUS). Nebo pak je dobrý Eset, ale už placený.

ptáč

Jestli máš nastavenou synchronizaci s účtem Google, adresy a tel. čísla budou zálohovány automaticky. Fotky a videa se taky nahrávají do Google+.
Funkce obnova a zálohování je určena ke zkopírování výpisu telef. hovorů a SMS na SD kartu. Stačí tedy zachránit hudbu. Po vrácení změn v systému, to je návrat do továrního nastavení, se všechny aplikace po přihlášení do účtu Google nainstalují. U her bude scházet dosažené skóre, pokud nebylo sdíleno na facebooku.
Je možné, že se vir do telefonu přesunul z PC.
Obnovení do továrního stavu je výhra.