nevimnic

spamrobot na icq

dobry den chtel jsem se zeptat-kazdy den se mi asi 3× objevi na icq ze si me pridal nejaky neznamy clovek a u tohoto jmena nejaky rusky text nebo co to je jak uz se tu ptal nekdo,automaticky ho davam blokovat,protoze tusim ze se jedna o nejaky vir..je ale opravdu otravujici kdyz to musim delat nekolikrat denne,nikdo mych pratel takovy problem nema-da se nejak blokovat tento spamrobot nebo co to je automaticky?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

proto já raději icq nepoužívám. nehledě na to, že každou chvíli to chtělo aktualizaci a když jsem ji ignoroval, tak mi to napsalo, že pokud chci spustit, musím aktualizovat na jinou verzi.