Adik1

Fučí u vás..?

a

Nejlepší odpověď
kropitko

NÉ,nefučí,kéžby,je mi na padnutí,asi pojdu…

Další odpovědi
Jahoda

Ne. U nás na Jesenicku svítí sluníčko a máme tu příjemných 26°C. 🙂

anonym

A tady to poradne duje az je to slyset.Ale je teplo.

panenka

Nene u nás nefučí máme u nás 29°C moc krásné počasí

kvikal

V noci tu byl hrozný liják ale jelikož včerejšek byl velmi horký bylo krásné sledovat jak se ze silnice vypařuje pára. Teda bavilo mě to dokud v celém městě nevypadl proud, bylo nepříjemné sedět ve tmě a poslouchat opravdu silné hřmění. Naštěstí jsem stále na živu. :D … Jižní čechy – Volyně

anonym

To jsou informace....­.Jediná Jahoda je adresná.
Takže – V PRAZE – 1´35 km/sec = velmi neochotný pohyb těhletěch na stromě – listí – dále polojasno,teplota móóc vysoká,na koupališti pohyb docela nechutných osob,asi nemaj zrcadlo,buď jsem měl kliku,nebo mám rýmu – žádný nelidský smrad v MHD.

oskar

Tady máme hezky trošku pofukuje.