Andalusi

Máte zkušenost s bělením chupů, popřípadě už jste si je bělili? Jak na to?

Chtěla bych se zeptat jestli jste si bělili chlupy a jestli někdo nevíte jak na to. Nechci se holit a tak zkouším jiné možnosti. Slyšela jsem že to jde peroxidem..
Za odpověď díky :)

Pro gecco: Prostě aby byly světlé :D

Nejlepší odpověď
Četnik

Proč si je chceš bělit? Když chceš, aby nebyly vidět, tak si je jednoduše ohol.

Další odpovědi
ReHu

Počítejte s tím, že ti společně c chlupy zesvětlá i kůže.
Pokud máš už (třeba nohy) odpálené, bude to vidět.

gecco

Myslíš opravdu „bělení“ – anebo odbarvování???
Pokud odbarvování, pak použij odbarvovač na vlasy.
A ano, lze to i ´čistým´ peroxidem, ale bacha, je to žíravina (aby ti ty chlupy neslezly i s kůží)…
😁
A pokud myslíš opravdu „bělení“, prostě si ty odbarvené chlupy obarvi na bílo.
______
Tak si je prostě odbarvi – odbarvovačem. A ten si, případně, nech poradit od kadeřnice či kosmetičky – ‚do peroxidu‘ bych, být tebou ‚nešel‘…

Kristýna1997

Použij odbarvovač na vlasy, taky to dělám… A kůže zesvětlá jen na chvíli, pak to zmizí

pusinka50

A ty myslíš, že bílé chlupy budou na nohou, v tříslech a v podpaží hezké? Stále budou vidět. Už dlouho jsem nečetla tak hloupoučký názor, no promiň. Stačí obyčejná žiletka a holicí pěna, jestli nemáš peníze na holicí el. strojek