ShyDoe

Jak si vyrobit domácí parfém?

Máte s tím někdo zkušenosti ? Napište sem Váš recept :) Jak se vůbec dá takový parfém vyrobit ? Např. z okvětních lístků růže ? Někdo to naloží jen do alkoholu, někdo zase do oleje a pak do alkoholu… jaký je nejlepší recept na parfém, který v sobě udrží co nejvíce vůně dané suroviny ?

Díky za rady :)

Edit : No to sem přesně čekala, dementní otázku na Google… já se neptám na recepty , které jsou na google, ale ptám se na vaše zkušenosti a rady.. v tom je docela rozdíl ;) a taky sem tu psala, že každý to dělá jinak, tak aby mi tu někdo napsal, kdo si dělá parfém, jeho recept…

Nejlepší odpověď
anonym

Vůni z pečeného bůčku nechceš, viď?!

Další odpovědi
ReHu

Google neznáš?

https://www.go­ogle.cz/?gfe_rd=­cr&ei=stYBVZXAM­sLBVLiRgMAF#q=dom%C­3%A1c%C3%AD+par­f%C3%A9m

iceT

http://www.home-made.cz/2013/12/­domaci-jednoduchy-parfem-i.html
Doplňuji:
no tak asi nikdo domácí parfémy nevyrábí,jinak bys už měla hafo odpovědí s radami…

gecco

😉
Trošku nechápu – „a taky sem tu psala, že každý to dělá jinak“ – ty znáš někoho, kdo si vyrábí doma parfém??? – v tom případě máš zřejmě více informací, než my všichni ostatní tady…
Já, přiznám se, třeba nikoho takového neznám – ne tak, abych věděl jak…
😉

KosakeoCZ

Dřív se lisovaly okvětní plátky růží a z té tekutiny parfém.

Pajka.111

No, nevím… to bych doma asi nevvyráběla. Věřím ověřeným kouskům. Ale zajímalo by mě, zda používáte niche parfémy…? Jak se vám tento tip parfémů líbí?

XenieRo

Ahoj, niche parfémy jsou super. Jsou to originály. Já používám niche parfém od https://allan­martin.cz/. Jejich vůně jsou senzační, protože krom toho, že nádherně voní, tak taky dlouho vydrží.