Nieto

Jak odbarvit vlasy přírodní cestou?

Zdravím,
chci se zeptat jestli má někdo zkušenosti s odbarvováním vlasů přírodní metodou…
Která je nejlepší?
Která vlasy ještě vyživí než poškodí?
Nepoškodí je skořice?
Jak často se to smí používat abych vlasy nějak nepřetížila?
Děkuji za odpovědi pokud máte nějaké zkušenosti. :)

Odpovědi
Vetinari

Už jste zkusila hennu? Doporučuji třeba Khadí.

Denasha

S hennou opatrně. Po použití henny na vlasy už nechytí žádná normální barva.
A co se týče odbarvení jako na blond, tak na to přírodní cesta neexistuje. Peroxid je prostě nutný, ale je teď novinka Olaplex, který prý vlasy chrání a vyživí. Ale je jen v pár kadeřnictví a je vážně drahý ;) Prý se dají zesvětlit citronem nebo bylinkama, ale to se po 1. umytí smyje.

Michaela one

Kořeni jménem kurkuma s trochou vody utvoří kaši tu napatláš na vlasy.Nechaš působit 30min a smyješ.Z hnědých vlasů jsou zelenavé a z blond žlutá až zrzava.

Vercule

Kdo má přírodní rostlinné barvy je khadi, ale jestli je možné i přírodní odbarvení, to netuším.

SarrahParker

Jakékoliv barvení vlasy vysušuje, já si je barvím normální barvou a tím, že používá kosmetiku na suché vlasy, tak to dost pomáhá a mám je dostatečně vyživené.