helenka.4

Jak si odbarvit chloupky bez toho, abych musela kupovat drahý odbarvovač na vlasy a čekat na odbarvení hodinu?

Dobrý den, neexistuje nějaká chemikálie-odbarvovač, která je bezpečná na kůži a k dostání? Poraďte co přesně a kde koupit.
Říká se, že odbarvuje peroxid, ale v jaké koncentraci?
Doplňuji:
Doplnění pro zvědavce: Neptám se, jestli depilovat nebo odbarvovat a jaké jsou různé způsoby odstraňování chloupků. Ptám se na princip, jak efektivně odbarvovat. Slovo „chloupky“ není v této otázce podstatné.

Odpovědi
anonym

O které chloupky se Ti vlastně jedná?
V místech, kde se dají oholit, se holí. Tam kde se neholí, se mohou odstranit voskem nebo voskovými pásky, nebo se s tím dá zajít ke kosmetičce.
Chloupky na tvářích a rukou se dají odstranit speciální houbičkou.
Poprvé ale slyším o tom, že by chtěl někdo chloupky odbarvovat. Co to jako vyřeší?

Conchus

Stačí říci v drogerii, že chceš odbarvovač. Tu koncentraci ani nemusíš vědět. Stačí, že ví drogista.

Damiana

9–12%.
Nebo můžeš depilovat (či epilovat) a máš po problémech. 🙂

Děda Louda

Oholit.

honza19hk

podle mě jedině ten odbarvovač a nebo autogen:-D

helenka.4

Ale já nechci depilovat. Odbarvuju si určitý utvar na venušině pahorku.
Bohužel, v drogerii nic takového, jak říká Conchus, neměli.
Taky mě zajímá, jak to dělají holičky. Mně se to odbarvilo až na podruhé a to ještě do takové tmavě žluté (použila jsem Garnier colon naturals superblond) (napoprvé to bylo do rezava).

anonym

Aha. Díky za vysvětlení. S chemií opatrně a nejlépe si opravdu nechej poradit přímo v drogerii, kterým přípravkem dosáhneš požadovaného zesvětlení. Od toho jsou proškolováni, aby Ti dokázali poradit správný přípravek i jeho správnou koncentraci.
Jde o choulostivé partie, tak buď opatrná.