Jak si odbarvit chloupky bez toho, abych musela kupovat drahý odbarvovač na vlasy a čekat na odbarvení hodinu?

Dobrý den, neexistuje nějaká chemikálie-odbarvovač, která je bezpečná na kůži a k dostání? Poraďte co přesně a kde koupit.
Říká se, že odbarvuje peroxid, ale v jaké koncentraci?
Doplňuji:
Doplnění pro zvědavce: Neptám se, jestli depilovat nebo odbarvovat a jaké jsou různé způsoby odstraňování chloupků. Ptám se na princip, jak efektivně odbarvovat. Slovo "chloupky" není v této otázce podstatné.

Odpovědi:

O které chloupky se Ti vlastně jedná?
V místech, kde se dají oholit, se holí. Tam kde se neholí, se mohou odstranit voskem nebo voskovými pásky, nebo se s tím dá zajít ke kosmetičce.
Chloupky na tvářích a rukou se dají odstranit speciální houbičkou.
Poprvé ale slyším o tom, že by chtěl někdo chloupky odbarvovat. Co to jako vyřeší?

Bronzový

Stačí říci v drogerii, že chceš odbarvovač. Tu koncentraci ani nemusíš vědět. Stačí, že ví drogista.

Zlatý

9-12%.
Nebo můžeš depilovat (či epilovat) a máš po problémech. :-)

Zlatý

Oholit.

Stříbrný

podle mě jedině ten odbarvovač a nebo autogen:-D

Diskuze k otázce

helenka.4

Ale já nechci depilovat. Odbarvuju si určitý utvar na venušině pahorku.
Bohužel, v drogerii nic takového, jak říká Conchus, neměli.
Taky mě zajímá, jak to dělají holičky. Mně se to odbarvilo až na podruhé a to ještě do takové tmavě žluté (použila jsem Garnier colon naturals superblond) (napoprvé to bylo do rezava).

anonym

Aha. Díky za vysvětlení. S chemií opatrně a nejlépe si opravdu nechej poradit přímo v drogerii, kterým přípravkem dosáhneš požadovaného zesvětlení. Od toho jsou proškolováni, aby Ti dokázali poradit správný přípravek i jeho správnou koncentraci.
Jde o choulostivé partie, tak buď opatrná.

Zajímavé otázky v kategorii Krása a styl

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 329
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 191
Zlatý annas 190
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.