lota

Proč se ženy tak honí za krásou?

Dokonalá krása neexistuje a to co chrlí módní magazíny je jen fikce. http://magazin­.aktualne.cz/vi­deo/video-nebezpeci-reklam-na-zenskou-krasu/r~0afb176a791a11e­3aeb70025900fe­a04/ Tak proč nejsme spokojené sami se sebou a nestačí nám přirozená krása?

Nejlepší odpověď
NikkiHeat

Nemůžete ovlivnit, máte to v genu. Nejenom že se chcete zalíbit mužům (což je samozřejmě primární cíl) ale zkrášlováním chcete trumfnout i ostatní samice ve stádu aby si alfa samec všimnul právě vás. Nehledej v tom nic zvláštního, je to příroda.

Další odpovědi
marci1

Myslím si, že jsou to všechno jen „nátlakové“ kampaně firem, které prodávají kosmetiku, tablety na hubnutí, umělé vlasy a také plastických chirurgů. Přesvědčují nás stále, že musíme vypadat mladě, být co nejhubenější, s umělými prsy, vlasy, mít „nový“ nos, nové uši ap. A tak se potom stává, že stále více žen se trápí, má pocit nedokonalosti a nízké sebevědomí. Je to smutné. Rozumná ženská to bere rozumně a péči o sebe nepřehání. Vypadá přirozeně skvěle, srší humorem a úsměvy na všechny strany! 🙂

anonym

Jedna kamarádka se mne kdysi ptala, jestli vím, proč se baby malují a voní…
Řekl jsem, že nevím a tak to dopověděla – protože jsou ošklivé a smrdí…
😁

klumprt

Kromě biologických příčin (viz NikkiHeat) je v tom i zvyšování sebevědomí. Je celkem známo, že třeba ženy po plastikách prsou se cítí mnohem lépe. Zatímco jejich partneři tvrdí, že byli i před operací 100% spokojeni. To znamená, že to dělají hlavně pro sebe. Ono pak takové to přehánění makeupu a operací je pro normální muže spíš odpudivé, ale těm ženám to zřejmě stále dělá dobře.

zjentek

protože v každý ženský je kousek děvky ..a protože v každym chlapovi je kousek pedofila, snažíte se, aby byl spokojenej i s vámi :o
..vím, musí to být těžký boj ,)

Nevíteto?

Protože tahle doba a média kladou velké nároky na vzhled a jsou bohužel i lidé kteří podle vzhledu druhé soudí, smějí se jim apod. (to pak samozřejmě snižuje sebevědomí) ☹

anonym

Je to blud.Skutečná krása se dá poznat pouze z aury, kde vidíme pravou povahu,respektive jeho záři.Zde se to nedá oblafnout.Navoněná fiflena z bohatý rodiny obalená značkovejma hadrama může ale vypadat strašlivě, pokud se jí podíváme na auru.Uvidíme třeba šedivou barvu škaredou, protože třeba žere kokain, nebo zelenou, protože je namyšlená,drzá atd.Jednou přijde doba, kdy auru uvidí všichni lidé, a faleš tohoto typu pak skončí.

huxa

vanasi- a nebo také jednou příjde doba, kdy si lidé odpustí všechny drogy a smíří se s tím, že jsou pouhý přírodní stroj bez aury, duše, apod.

tazatelka-už pár let používám slovní spojení: „Krásu dívky určují oči, které ji pozorují.“
Proč nejsi spokojena sama se sebou si můžeš zodpovědět jedině sama, maximálně nějaký psychiatr.

kajicek94

Chtěj být se*y… 🙂

Bělousek

Protože se pak cítí dobře 🙂

Ivča369

asi proto, že tahle doba je divná a taky proto, že holky se chťějí líbit klukům jo jo ta doba