Adelka123456

Proč se ženy malují?

Proč se ženy líčí? A proč se muži nelíčí?

Nejlepší odpověď
ivzez

Říká se, že kvůli tomu, aby naštvaly jiné ženy.
Ale co je na tom pravdy…

Další odpovědi
marci1

Ženy chtějí vypadat přitažlivěji a mladší. 🙂
https://www.ma­rianne.cz/cla­nek/hlavni-duvod-proc-se-zeny-lici-liceni-zvysuje-sexualni-pritazlivost

yuko

Ty hezké se malují, aby byly ještě hezčí, a ty škaredé se zmalují, aby si jich vůbec
někdo všimnul.

syrecek17

Protože si některé myslí že jim to „pomůže“.

zjentek

Tak tohle by mě taky zajímalo. Žena musí opět proti přírodě. Přece v celé živočišné říši jsou pestřejší a barevnější samci, aby vůbec „něco bylo“.

Brblal

Když se moje rodiče kdysi seznámili, tak můj otec kouřil a máma se malovala. Jenže oběma toto vadilo, jinak si rozuměli ve všem. Tak se domluvili, otec přestal kouřit (a už od té doby nekouří) a máma se téměř nemaluje (rťenku občas použivá ale to je asi všechno).

orestez

No ale některé baby se nelíčí. Jen podstrkují smrady Abibas aby přežily ten opičí smrad. Malování ksichtu je věnování času černé díře. I když je malá černá, může se namalovat.

autacek

Původní dotaz je znám jako „proč se ženy malují a voní“ a odpověď byla „protože jsou škaredé a smrdí“. 😉 Ale chápu, že celý dotaz jste si netroufla napsat 🙂 🙂

plebs

To taková dáma z Afrického kmene Himbů se namaže červenou hlínou a máslem a to je počučení, možná při stěhování národů i tento zvyk dorazí do české kotliny