Avatar uživatele
Adelka123456

Proč se ženy malují?

Proč se ženy líčí? A proč se muži nelíčí?

Zajímavá 0 před 2275 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ivzez

Říká se, že kvůli tomu, aby naštvaly jiné ženy.
Ale co je na tom pravdy…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Ženy chtějí vypadat přitažlivěji a mladší. 🙂
https://www.ma­rianne.cz/cla­nek/hlavni-duvod-proc-se-zeny-lici-liceni-zvysuje-sexualni-pritazlivost

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
yuko

Ty hezké se malují, aby byly ještě hezčí, a ty škaredé se zmalují, aby si jich vůbec
někdo všimnul.

Upravil/a: yuko

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
syrecek17

Protože si některé myslí že jim to „pomůže“.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Tak tohle by mě taky zajímalo. Žena musí opět proti přírodě. Přece v celé živočišné říši jsou pestřejší a barevnější samci, aby vůbec „něco bylo“.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Brblal

Když se moje rodiče kdysi seznámili, tak můj otec kouřil a máma se malovala. Jenže oběma toto vadilo, jinak si rozuměli ve všem. Tak se domluvili, otec přestal kouřit (a už od té doby nekouří) a máma se téměř nemaluje (rťenku občas použivá ale to je asi všechno).

Upravil/a: Brblal

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
orestez

No ale některé baby se nelíčí. Jen podstrkují smrady Abibas aby přežily ten opičí smrad. Malování ksichtu je věnování času černé díře. I když je malá černá, může se namalovat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
autacek

Původní dotaz je znám jako „proč se ženy malují a voní“ a odpověď byla „protože jsou škaredé a smrdí“. 😉 Ale chápu, že celý dotaz jste si netroufla napsat 🙂 🙂

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
plebs

To taková dáma z Afrického kmene Himbů se namaže červenou hlínou a máslem a to je počučení, možná při stěhování národů i tento zvyk dorazí do české kotliny

0 Nominace Nahlásit