Je možné vybělit zuby pouhým čištěním?

Myšleno normálně pastou a kartáčkem, ale kdybych je místo 2× denně čistila třeba 4×? K zubaři se mi kvůli bělení nechce, byla bych ráda za nějaké osvědčené tipy nejlépe domácí :) Mám teda ještě 4 zuby mléčné, spíš mi jde o ty přední :) A nemyslete si, že mám nějaký žluťáky, prostě chci mít hezekj úsměv :)

Nejlepší odpověď
huxa

je důležité vědět, proč jsou žluté. jestliže je nemáš nějak moc žluté, nepomůžeš si tím

Další odpovědi
Alesh

Zásada zní: nekouřit, nepít kafe a další barvicí nápoje. Kvalitně čistit 2× denně (ráno po snídani a před spaním). Naučit se správnou techniku čištění a hlavně mít kvalitní kartáček (zásadně koupíš jedině v lékárně, viz např. ten ve zdroji, všechny ty nesmysly, co vidíš v reklamách si nekupuj).

Zdroj: http://www.zubni-kartacek.cz/fo­tocache/bigorig/cu­raprox/Zubni_kar­tacek_Curaprox_CS_3960­_Super_Soft_3_ks­.jpg

beer

Jiskřivě bílé zuby jako v reklamách nejsou zuby přirozeně bílé, ale vylepšené za mnoho tísíc. To zaprvé. No a za další se tím zatím trápit nemusíš – stačí pravidelné čištění (třeba i 4×), co bude později se uvidí.
Ne všichni máme totiž stejně bílé zuby již geneticky atd. Holt někdo má kliku, jiný už méně. A Čistit se dá jen povrch skloviny, barvu samotné skloviny tedy neovlivníš.

IvkaH

Jsou tady ty produkty co má krásný úsměv určené na dlouhodobé používání ?

majki636

Tím, že neobsahují peroxid, tak ano.

Vercule

To bohužel možné není a doporučuju si o těch produktech na zuby víc zjišťovat, protože tam kde je peroxid tak riskuješ narušení skloviny. Kdo má kvalitní a hlavně bez peroxidu produkty na zuby, tak je krásný úsměv.

Millisek

Taky s nimi mám zkušenost a šla jsem do toho hlavně kvůli tomu, že mi neponičí sklovinu. Používám tady tu bělící pastu a na odstínu zubů před a po je to poznat https://www.kras­nyusmev.cz/whi­te-pearl-nanocare-black-gold-zubni-pasta-100ml