Avatar uživatele
anonym

Je možné vybělit zuby pouhým čištěním?

Myšleno normálně pastou a kartáčkem, ale kdybych je místo 2× denně čistila třeba 4×? K zubaři se mi kvůli bělení nechce, byla bych ráda za nějaké osvědčené tipy nejlépe domácí :) Mám teda ještě 4 zuby mléčné, spíš mi jde o ty přední :) A nemyslete si, že mám nějaký žluťáky, prostě chci mít hezekj úsměv :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Lleni před 4134 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
huxa

je důležité vědět, proč jsou žluté. jestliže je nemáš nějak moc žluté, nepomůžeš si tím

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Alesh

Zásada zní: nekouřit, nepít kafe a další barvicí nápoje. Kvalitně čistit 2× denně (ráno po snídani a před spaním). Naučit se správnou techniku čištění a hlavně mít kvalitní kartáček (zásadně koupíš jedině v lékárně, viz např. ten ve zdroji, všechny ty nesmysly, co vidíš v reklamách si nekupuj).

Zdroj: http://www.zubni-kartacek.cz/fo­tocache/bigorig/cu­raprox/Zubni_kar­tacek_Curaprox_CS_3960­_Super_Soft_3_ks­.jpg

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
beer

Jiskřivě bílé zuby jako v reklamách nejsou zuby přirozeně bílé, ale vylepšené za mnoho tísíc. To zaprvé. No a za další se tím zatím trápit nemusíš – stačí pravidelné čištění (třeba i 4×), co bude později se uvidí.
Ne všichni máme totiž stejně bílé zuby již geneticky atd. Holt někdo má kliku, jiný už méně. A Čistit se dá jen povrch skloviny, barvu samotné skloviny tedy neovlivníš.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
IvkaH

Jsou tady ty produkty co má krásný úsměv určené na dlouhodobé používání ?

Avatar uživatele
majki636

Tím, že neobsahují peroxid, tak ano.

Avatar uživatele
Vercule

To bohužel možné není a doporučuju si o těch produktech na zuby víc zjišťovat, protože tam kde je peroxid tak riskuješ narušení skloviny. Kdo má kvalitní a hlavně bez peroxidu produkty na zuby, tak je krásný úsměv.

Avatar uživatele
Millisek

Taky s nimi mám zkušenost a šla jsem do toho hlavně kvůli tomu, že mi neponičí sklovinu. Používám tady tu bělící pastu a na odstínu zubů před a po je to poznat https://www.kras­nyusmev.cz/whi­te-pearl-nanocare-black-gold-zubni-pasta-100ml

Nový příspěvek