Je možné vybělit zuby pouhým čištěním?

Myšleno normálně pastou a kartáčkem, ale kdybych je místo 2x denně čistila třeba 4x? K zubaři se mi kvůli bělení nechce, byla bych ráda za nějaké osvědčené tipy nejlépe domácí :) Mám teda ještě 4 zuby mléčné, spíš mi jde o ty přední :) A nemyslete si, že mám nějaký žluťáky, prostě chci mít hezekj úsměv :)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

je důležité vědět, proč jsou žluté. jestliže je nemáš nějak moc žluté, nepomůžeš si tím

Další odpovědi:

Zlatý

Zásada zní: nekouřit, nepít kafe a další barvicí nápoje. Kvalitně čistit 2x denně (ráno po snídani a před spaním). Naučit se správnou techniku čištění a hlavně mít kvalitní kartáček (zásadně koupíš jedině v lékárně, viz např. ten ve zdroji, všechny ty nesmysly, co vidíš v reklamách si nekupuj).

Zdroj: http://www.zubni-kartacek.cz/f otocache/bigorig/curaprox/Zubn i_kartacek_Curaprox_CS_3960_Su per_Soft_3_ks.jpg

Zlatý

Jiskřivě bílé zuby jako v reklamách nejsou zuby přirozeně bílé, ale vylepšené za mnoho tísíc. To zaprvé. No a za další se tím zatím trápit nemusíš - stačí pravidelné čištění (třeba i 4x), co bude později se uvidí.
Ne všichni máme totiž stejně bílé zuby již geneticky atd. Holt někdo má kliku, jiný už méně. A Čistit se dá jen povrch skloviny, barvu samotné skloviny tedy neovlivníš.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 329
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 191
Zlatý annas 190
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.