Zlatý

Funguje nějaká bělící pasta na zuby?

Zajímá mě vaše osobní zkušenost, já jsem vyzkoušela Colgyte max white, a nezdá se mi, že by mi nějak bělila zuby. Používala jsem ji cca 3 měsíce.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

http://www.krasa.cz/…
tuto pastu nepoužívám, ale je doporučena v této diskuzi :DD
www.zeny.cz/…

já si bělím zuby kosmetickým tamponkem a kápnu si na něj limetkovou šťávu :DD

Další odpovědi:

Zlatý

Já mám osvědčenou Glister. A můj mužský na ni nedá dopustit :).
Je bělící, ale neabrazivní :-). Ani neobsahuje peroxid. Časem likviduje i zubní kámen, pokud ho někdo má.
Vydrží dlouho, takže ani nevyjde moc draho.

Zlatý

Bělící pasty, které se prodávají v drogeriích v sobě pochopitelně nemohou mít tak účinné látky jako profi bělidla na zuby z estetické stomatologie. Jen ze zubů při pravidelném čištění trochu odstraní žlutý nebo našedlý nádech (dobré zkušenosti mám se Signalem White Now).
Ještě něco o zářivém chrupu.
Stomatologické vybělení zubů s peroxidem také nepůsobí nějak závratně. Viděla jsem hodně poškozených sklovin. Vybělení světlem je ještě slabší. Zde záleží na tom jaký odstín zubů máš daný - a jen se odstraní skvrny - vlastně je to takové důkladně vyčištění chrupu. Navíc se pak musíš co nejvíc vyvarovat kolových nápojů, kávy, červeného vína, kouření - všeho co zabarvuje zuby.
Pokud toužíš po hollywoodském úsměvu, jediné řešení jsou fazety, které ti stomatolog nasadí na tvé zuby.

Zlatý

pasty mne nepřesvědčily , prostě nefungovaly na moji sklovinu ,zubař když mi udělá zákrok - vybělení... tak říká přesně co píše Damiána- varujte se všech potravin co mohou sklovinu brzy zabarvit- říkal mi a to budete na bílých jogurtech? Ale ne ,nejsem jen na nich - ale nekouřím a kávu piji jen 1 denně , víno jen velmi vyjmečně ...již jsem to podstoupila několikrát a vydrží to tak 1/2 roku ale opravdu nemám barvu jako z reklamy na perličku protože nemám čistě bílou sklovinu .

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Krása a styl

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 330
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 192
Zlatý annas 190
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.