registrovana

Co nejlíp funguje na bělení zubů?

Zajímalo by mě, jestli náhodou neexistují nějaké „babské rady“ na „po domácku“ vybělené zuby. Čistím si je dost a kupuji si i kvalitní pasty, ale zuby prostě žloutnou a já nevím co dělat. Na bělení zubů se mi jít nechce ze dvou důvodů: 1. Drastické pro zubní sklovinu, riziko porušení struktury zubů, zvýšená citlivost, 2. Nemá to trvalý efekt na to kolik to stojí.. Díky za rady..

Nejlepší odpověď
pusinka50

Některé zuby prostě nejde vyčistit do běla, ani lékařským bělením. Je to dáno i genetickými dispozicemi. Zuby barví pití kávy, červeného vína a kouření cigaret. Babské rady neznám. Můžeš zuby občas vyčistit kypřícím práškem do pečiva, existuje i pudr na bělení zubů, ale není dobrý na chuť. Lékařské bělení ti neublíží, protože zubařka po vyšetření zubní dutiny odhadne, jak koncentrovaný kysličník tvoje zuby snesou bez újmy, je to drahé, cca 3.500 – 4.000 kč, ale o něco zuby přece jen zbělí. Můžeš si koupit i White Pearl v lékárně nebo třeba v drogerii DM za cca 450 Kč, ale náústky mi nevyhovují, protože nekopírují vlastní zuby, na to je lepší použít náústky, které přesně podle tvých zubů nechá zhotovit v laboratoři zubní lékařka.

Další odpovědi
Damiana

Jednou za čtrnáct dní si je vyčistím měkkým kartáčkem a jedlou sodou. Jemně, netlačit. Vypláchnout a pak ještě jednou Signalem White, který používám pravidelně. Každý, komu jsem to poradila byl nadšený z toho, jak je to rychlé, levné, účinné a neškodné. Pokud to děláš pravidelně, ale ne denně, funguje to a zuby to nepoškozuje. Vlastní zkušenost.:-)

TominkaFuky

Já mám super zkušenost s touto bělící sadou https://www.kras­nyusmev.cz/whi­te-pearl-stomatologicky-belici-system-pap-80ml. Je to sada na domácí bělení zubů a je skvělá. Měla jsem strach, aby ten bělící systém nepoškozoval sklovinu, ale tato sada ji naopak posiluje. A navíc cena je v porovnání s jinými sadami naprosto skvělá.

JarkaHor

Nic z toho co se doporučuje z babský rad nefunguje. To tě můžu ujistit. Co mi kdy nejvíc ybělilo zuby je domácí bělící sada od White pearl ;)

Gabullka

Mám vyzkoušenou tu jejich sadu a taky jsem byla spokojená.