majdule

Co s fleky po použití samoopalovacího mléka? Vypadám jak když jsem se vyválela v hlíně a jsem špinavá:D

Někde je kůže tmavá, jinde moje světlá a to i na obličeji a to mě štve nejvíc. Mléko jsem použila jen jednou. Poraďte prosím!

Nejlepší odpověď
iceT

Kup si abrazivní mýdlo nebo peelingový gel nebo mycí houbu a pořádně se vydrhni,mělo by to zabrat.Z obličeje to půjde rychleji,tam je kůže jemnější,ale třeba na kolenou a loktech je kůže drsná a tam to jde dolů hůř.
Pro příště zkus radeji do salonu na nástřik samoopalovacím prostředkem,je to sice za kačky(u nás asi 300)ale je jistota,že ten prostředek je všude stejně nenesený.
http://www.stu­diolenka.cz/stu­diolenka/11-SAMOOPALOVACI-NASTRIKY

Doplňuji:
Ještě doplním(měla jsem i odkaz na správné používání,ale ztratil se mi)Před samopalováním doma je taky vhodné použít peeling,epi/de­pilaci,a namazat se nějakým tělovým krémem,přípravek se pak lépe nanáší.

http://www.oblec­tese.cz/1014/bud­te-bronzove-opalena-i-bez-slunicka/
Samoopalovací přípravky mají oproti soláriu mnoho výhod, ale i nevýhod. V dnešní době je škála samoopalovacích prostředků velmi široká, jejich účinky jsou však podobné. Důležité však je, že samoopalovací prostředky s sebou nenesou rizika poškození pokožky a jsou tak daleko přijatelnější. Jejich aplikace je snadná ale vyskytuje se v ní několik úskalí. Je dobré přesně dodržovat postup a jednotlivé přípravky nanášet tak, jak se nanášet mají. Škála samoopalovacích prostředků nabízí samoopalovací ubrousky, mléka, spreje a další. U samoopalovacího mléka a roztíracího spreje je velmi důležité nanášet rovnoměrně a předejít tak vzniku nežádoucích fleků na těle. Pozor na záhyby, jako je podpaží či třísla, kde by se přípravek mohl slít a vytvořit tmavé skvrny. Samoopalovací přípravky je nejlepší aplikovat po sprchování na čistou pokožku, důkladně je rozetřít a nechat zaschnout. Dlaně by mohly taktéž chytit barvu a proto je dobré je po nanášení krému či jiného přípravku opláchnout.

Další odpovědi
Lenjička

Myslím, že by stačilo drhnout se mýdlem, aspoň tak 4× děnně po několik dní…
Taky jsem slyčela, že citronová šťáva bělí kůži.

Ale abys pak něměla ty fleky ve třech odstínech 😁

fablen

samoopalovací mléka ráda nemám (jsou po nich fleky a ne vždy příjemně voní), mnohem lepší je užívat antioxidant betakaroten – po tom budete mít kůži hnědší také a rovnoměrně při minim. opalování

gnosis

jednou jsem zkousel krem, slo to dolu pohodlne mydlem a vodu.