Máte často živé sny?

Pojďme vytvořit debatu o snech :)
jaky druh snu se vam zda nejcasteji?
Meli jste nekdy lucidni sen?
Zdal se vam nekdy stejn sen 2x?
Jste namesicni?
hledate veci o kterych se vam zdaji na snari? :)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Živé sny jsou strašně zrádné. Jednou se mi zdálo, že se v posteli objímám s pěknou vyvinutou babou, probudím se - a nic. Jindy zase, že čurám, probudím se - a fakt!

Další odpovědi:

Pokročilý

Už se stalo,že mi zdál ten samý sen 2x, dokonce 3x a potřetí měl pokračování. Ale bývalo to spíše v dětství. Nyní mám spíše děsivé sny, že nestíhám. Např.přijde návštěva a já nejsem schopen uvařit kafe, stále někám odbíhám,voda ještě nevaří,pak je vyvařená...Měsíc na mé spaní nemá vliv, a do snáře jsem se díval dříve. Už vesměs vím, co znamenají.

Bronzový

Nečastěji se mě zdá o paní učitelce třídní jak jí schazuji do propasti nebo před ní utíkám atd.
nejčastěji se mě zdají strašidelné sny
Např: se mě zdál sen jak jsem byl v nějakém kostele a přišel farář a potom začala hrát děsívá hudba a já jsem rychle vyběhl ven pak všichni lidi vyšli a hudba zesílila až na hororovou a tak jsem se utíkal schovat do spovědnice a ptom jsem se probudil spocený.
mnohokrát jsem měl lucidní sen
ano jednou po tři dny se mě zdál pořád ten stejn´ý sen jak jsem seděl z dědou (který už nežil)na schodech a povídali jsme si a pak řekl že mě ještě 2 krát příjde navštívit a potom už musí do nebe.

jsem náměsiční
ani ne jenom někeré sny které jsou hodně živé ale jinak ne

Stříbrný

Jeden čas, moje sny, byl jeden velkej horor.
Teď třeba se probudím, jdu se napít, nebo tak něco, a chci aby sen pokračoval, a fakt pokračuje dál. Taky se mi stane že mám sen jednobarevnej, tak ho hodím do barevna :-))
Mám starej snář, ale nekoukám, nevěřím.
Jo a sen se mi zdá i vícekrát.
Náměsíční nejspíš nejsem - zatím si nikdo nestěžoval. :-)

Pokročilý

Ja treba ve skole usnu ale je to takovej "mikrospanek" a zda se mi ze padam tak se rychle proberu a leknu se ;),to se mi stava casto

zrovna dnes mě někdo ve snu honil. utíkal jsem, ale nohy mi neutíkaly a když jsem se probudil, tak to byla jiná honička

Zlatý

Kepler, tys mě rozesmál, dík :-)

Sny se mi zdají zřídka.
V mládí se mi zdály i na pokračování.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.