Avatar uživatele
lola

Věříte na sny? Už se Vám nějaký vyplnil? Listujete va snáři a hledáte co který sen znamená?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? BEAES, poa.li před 4781 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
anonym

snad jen kdyby ten snář psal někdo, komu bych měl nějaký zvláštní důvod věřit 🙂 …

Samozřejmě každý se asi zamyslí co který sen mohlo způsobit, ale listovat kvůli tomu „snovou příručkou“ mne nikdy ani nenapadlo 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
sejtanka

Ne,nevěřím na sny.Je to jen změť událostí,které se v našem životě už odehrály propletené s "naší vlastní fantazií"ovšem,je to jen můj názor.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dědapetr

Mám několik snářů,ale na sny nevěřím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
oskar

Snář nečtu,ale několik snů se mi vyplnilo a nebo se skutečně stalo co se mi zdálo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
michael69

Sny které se nám zdají jsou zprávou pro toho,kdo si na ně vzpomene v bdělém stavu.Rozhodně však zapomeňte na snáře na vykladače snů,atd.Je to spíše individuální záležitost.Snové obrazy nelze brát doslova,ale spíše jako symboly k určitým životním situacím ve kterých se zrovna nacházíte.Jestliže chcete porozumět zprávě,kterou sen představuje,nesmíte oddělovat emoce,které jste ve snu s konkrétním obrazem snila.Stejné emoce,které prožíváte v bdělém stavu jsou právě pojítkem ke snovému obrazu a ke zprávě (informaci) ze sna.Dám příklad.Ráno se probudíte a vzpomenete si na sen,kde jste plavala pod hladinou.Snažila jste se plavat,ale nešlo to.Každé tempo Vás táhlo dolů ke dnu.Cítila jste se beznadějně a zoufale.Kdykoliv jste se pod tou hladinou podívala nahoru,viděla jste prosvítat slunce které vás naplňovalo nadějí a to vás táhlo blíž k hladině aniž byste musela plavat.Pak si ale uvědomíte,že tam nad hladinou je váš přítel a také tam vidíte svou dobrou kamarádu.
Rozklíčujete to tím,že to spojíte přesně s těmi snovými emocemi,které jsou shodné právě s těmi které prožíváte v bdělém stavu.Ve vašem zaměstnání se cítíte beznadějně a zoufale,ale netroufáte si ho opustit,protože nevíte jak by to bylo dál a zda byste to zvládla.A tak chodíte do toho zaměstnání dál i přesto,že vám dluží už dva měsíce výplatu a vám je čím dál hůře.Cítíte se tam podobně jako v tom snu pod hladinou.(Důležité jsou ty emoce)Ještě že máte svého přítele,který je jako slunce ve vašem životě.Také má firmu a už Vám nabízel místo,ale Vy nevíte jestli byste to tam zvládla.Přesto ta představa nového zaměstnání ve firmě přítele Vás naplňuje zvláštní nadějí.Vaše dobrá kamarádka Vám už dlouho u kafe říká:„Proč se na to nevykašleš a nejdeš dělat ke svému příteli.“ Řešení:Vaše současná práce Vás ničí.Vaše současné zaměstnání není Vaše cesta.
Je to jen trochu zjednodušený příklad,ale takto fungují snové obrazy.Čím více je sen živější a opakující se,tím nalehavější je zpráva.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Já určitě ano, neboť když paní domácí na moji adresu poznamená „poslouchej, nezdá se Ti, že zase nějak moc utrácíš?“, je to téměř vždy pravda.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
y

uz se mi jich par viplnilo
ale snař ne kazdy clovek jíny vyznam

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
poa.li

Sny si zapisuji a docela podrobně. Když si to po nějakém čase čtu, je to dovela zajímavé. Vzhledem k situacím, které tou kterou dobou zažívám mi sny určité vodítko každopádně poskytují…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek