Kuře

Ovládání ve snech

Já dokážu ve svých snech každý den sama sebe a někdy i ostatní. Stává se vám to taky? Co to znamená?

Odpovědi
Drap

Netuším o čem je řeč

tom004

Tak trochu tomu nerozumím.

anonym

A já už vůbec ne!

Bibinka1111

Ano také se mi to stává, že můžu ovládat svá rozhodnutí ve snech.
Co je však zajímavější – když se proberu a otočím se jinam tak se mi sen už nezdá, ale když si pak znovu lehnu na to stejné místo kde se mi sen zdál a lehnu-li si do přibližně stejné polohy jako předtím, sen se vrátí a pokračuje..

Heřman

Myslíte ovládat sny tak to je normální já také někdy ale je to dřina a co to znamená že ste zažila něco co byste neměla a máte podpřirozené schopnosti ale asi jen ve snech.