Pokročilý

Živé sny a vy

Znáte tento pojem? Zdají se Vám alespoň občas živé sny? Jaké s nimi máte zkušenosti? Myslíte, že se "to" dá naučit? Proč se ptám: Cca jako desetiletá jsem začala...řekněme...snít s otevřenýma očima, hlavně večer, před spaním (dobře, i se zavřenýma :-D) a začali se mi zdát sny, které jsem...vnímala, cítím bolest, pocity, dokonce i chutě a vůně (ne, nejsem v Matrixu :-D). Až nedávno jsem se o toto začala zajímat a přečetla jsem si, že živé sny jsou vzácné...ale já jsem se to, jak se zdá, nějak naučila a zdají se mi každou noc....A co vy?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Mně se živé sny také od malička zdají. Cítím vůni atak... ale ted už se mi moc nezdají... :)

Další odpovědi:

Zlatý

zdají se mi živé sny.

většinou i na pokračování.

a je to někdy pěkně husté sci-fi.

(psychologové a psychiatři by se asi vyřádili)

trochu sem se s tím setkal, mohl sem některé věci ve snu určovat, ale jakožto správná DEMOvka to nebylo žádné létání, apod. :)

Také se mi párkrát stalo, že před spánkem sem si představoval něco a pomocí velké představivosti se to dělo, nebo pokud se mi zdál sen a porbudil sem se, tak ještě chvíli ten sen probíhal a mohl sem jej skoro probraný řídit

Zlatý

Tak 1-2x do týdne mám sny jak filmy.
Dnes jsem zrovna byla na moři s motorovým člunem, kterému vybuchl motor - doplavala jsem ke břehu v pořádku, ale pak jsem do rána řešila, jak svému otci (byl to jeho člun) vysvětlím, že jsem mu ho zničila! :-)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.