Avatar uživatele
hawranek

Živé sny a vy

Znáte tento pojem? Zdají se Vám alespoň občas živé sny? Jaké s nimi máte zkušenosti? Myslíte, že se „to“ dá naučit? Proč se ptám: Cca jako desetiletá jsem začala…řekněme…snít s otevřenýma očima, hlavně večer, před spaním (dobře, i se zavřenýma 😁) a začali se mi zdát sny, které jsem…vnímala, cítím bolest, pocity, dokonce i chutě a vůně (ne, nejsem v Matrixu 😁). Až nedávno jsem se o toto začala zajímat a přečetla jsem si, že živé sny jsou vzácné…ale já jsem se to, jak se zdá, nějak naučila a zdají se mi každou noc…A co vy?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? anonym, Deli, anonym před 4563 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kaxx

Mně se živé sny také od malička zdají. Cítím vůni atak… ale ted už se mi moc nezdají… :)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
arygnoc

zdají se mi živé sny.

většinou i na pokračování.

a je to někdy pěkně husté sci-fi.

(psychologové a psychiatři by se asi vyřádili)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

trochu sem se s tím setkal, mohl sem některé věci ve snu určovat, ale jakožto správná DEMOvka to nebylo žádné létání, apod. :)

Také se mi párkrát stalo, že před spánkem sem si představoval něco a pomocí velké představivosti se to dělo, nebo pokud se mi zdál sen a porbudil sem se, tak ještě chvíli ten sen probíhal a mohl sem jej skoro probraný řídit

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Deli

Tak 1–2× do týdne mám sny jak filmy.
Dnes jsem zrovna byla na moři s motorovým člunem, kterému vybuchl motor – doplavala jsem ke břehu v pořádku, ale pak jsem do rána řešila, jak svému otci (byl to jeho člun) vysvětlím, že jsem mu ho zničila! 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek