poa.li

Chtělo by se vám popsat nějaký svůj sen, který vás zaujal? Díky…

Odpovědi
MILUSCHKA

Já mám celkově hodně barvité, živé sny. Jako bych daný sen opravdu prožívala.. Vybrat jeden jediný je těžké, často se mi zdá, že létám, zdá se mi o hezcích klucích, často mám ale i sny negativní, někdo mě v nich pronásleduje a já se schovávám..Když si sen po probuzení zapamatuji, zopakuji si ho a pak si ho zapíši bodovitě na papírek a přepíši do snového sešítku. Začala jsem s tím po Novém roce a snů mám cca 30. Je docela zajímavé číst si to zpětně…