Avatar uživatele
panxnotdead

Jaké máte sny? A jakej byl váš nejhezčí nebo nejzajímavější?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? manon, HakitoCZ, bolak před 4193 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
bolak

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/o-cem-se-vam-zda

Jednou se mi taky zdálo, že jsem si vařil čaj z krys. Naprosto geniální sen, pak sme seděli u stolu, distingovaně uskrávali z těch malých čajových šálků a o něčem hloubavém debatovali…a uprostřed stolu ešus, v něm plavaly tři krysy a přes okraj přečuhoval dlouhý ocásek jedné z nich.

Z toho se mi pak dělalo šoufl ještě dobrý dva měsíce…

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?barnajka Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
huxa

většinou suché, nejzajímavější byl pro mě ten, kde jsem mlátil zombíky hlava nehlava (někteří vážně neměli hlavu ani patu) a nejhezčí asi, když jsem spal ve škole a zdálo se mi, jak líbám dívku, na které mám položenou hlavu

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
HakitoCZ

Sny má každý a každý den, co jsem slyšel. Jen si je případně ráno lidi nepamatují.
A to je bohužel můj případ. Je to vážně dlouho, několik let určitě, co se mi zdál sen, který bych si aspoň trochu pamatoval…
Asi napíšu otázku, čím to může být…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Řekla bych, že od jisté doby mám docela zmáknuté lucidní snění. „Dovedu“ si občas přivodit lítací sen – můj velmi oblíbený a hlavně – „přivedu“ si do sna ty, které chci. Nejčastěji toho, kdo zemřel. Po takovém „povedeném“ snu se cítím krásně osvěžená a klidná. Je hodně zajímavé „prožít“ ve snu něco s člověkem, který mi v reálu chybí a co je jen „náš“ soukromý zážitek. Navíc nemůžu ovládat to, co on bude v mém snu dělat, o to větší je pak bomba nechat dotyčného se „přirozeně“ projevit. Nepovede se to vždycky, když jsem hodně unavená, tak padnu, usnu a divím se, že už je zase ráno…:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RyuzakiKate

Hele, sny jsou pro mě něco úžasného, kolikrát bych v nich zůstala napořád… Doporučuji si je psát, já to tak dělám a už jsem se trochu naučila si je pamatovat, někdy si pamatuji dva sny za sebou, jindy zase celý týden nic, ale vážně se to dá naučit a takový snový zápisník je bezva věc, plus si ještě hledat různé významy…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

posledni dobou se s kazdym ve snu hadam a stale neco resim.mam sny barevne a nejhezci jsou ty,ve kterych létám.ale to uz je hooodne davno.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek