jirka F

Jaký nejhezčí sen se vám kdy zdál?

A tím myslím opravdu jakýkoliv nejhezčí sen alespoň z blízké doby.

bonusová otázka: Co je to slovní průjem?

Odpovědi
Lotr2008

To jsem takhle v Minecraftu kopal krumpáčem s štěstí 3 a najednou jsem narazil na 14 dia!! Mega sen :DD

Rokio

Mně se jednou zdálo, že jsem byl paladin v RPG hře Gothic 2. V tom snu jsem chodil po městě a lidé ke mně měli skutečný respekt.

Slovní průjem – https://slovnik-cizich-slov.abz.cz/web­.php/slovo/lo­gorhea
zdroj: slovník cizích slov.abz.cz

agentpv

Teď se mi zdá akorát jak jsem buď v práci, ve vězení (ale nikdy jsem tam nebyl!), zpátky na vojně (tam jsem byl) nebo v jiném průšvihu, trapasu, hororu …
Nejhezčí sny byli asi ty erotické v pubertě, a pak ty kde jsem našel poklad – ta mám od malinka až dodnes, ale už málokdy. Dobrou noc.