poa.li

Zdálo se vám něco zajímavého?

Mě o válce. Schovával jsem se v rozboreném domě spolu s dalšími lidmi. Přišel tam voják a já musel rychle najít cosi v nějakých bednách s haraburdím. Když jsem to najít nemohl, voják mě nutil dělat kliky – prý 70. Co si o tom myslíte? Přeji pěkný den…

Nejlepší odpověď
arygnoc

nedívejte sa večer na zprávy, pusťte si nějakou hezkou pohádku (třeba i pro dospělé, ehm) a nebude se Vám zdát tak deprimujúci sen.
A někdy je lepší kniha nebo třeba i fajn zážitek.

Další odpovědi
panenka

Mě se sny zdají každou chvíli ale na tento nikdy nezapomenu.Už je to dlouho ale zdal se mě sen o vietnamci který měl u nás obchůdek a který mě honil uličkou se salámem v ruce.Po probuzení jsem se tomu smála ,protože tu zatím žádní vietnamci nebývali.Po pár letech se sem začali stěhovat jeden za druhým a já s manželem jsme se tomu začaly smát že se mě splnil sen který se mě kdysi zdál jen mě ještě žádný se štanglou salámu nehonil .:-)

anonym

Zase nic!