Bronzový

Již jste byli také vylosováni ?

Během měsíce se mne již dvakráte objevila zpráva ( i zde ) že jsem byl náhodně vylosován systémem a mohu vyhrát Smartphone, jen musím pro potvrzení kliknout pro souhlas.
Je to podvod?

- Lahny: Připomněl jste mne také jeden telefonát kdy mne zdělil že na mou adresu byla zaslána velice zajímavá nabídka a co ji říkám. V další větě chtěl vědět jak se jmenuji a kde bydlím!!!
Samozřejmě jsem zavěsil.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Ano, stejně jako odkaz "Gratulujeme, jste 1000000000 návštěvníkem této stránky, vyhráváte IPHONE!!!!!"

Pak se dozvíš že musíš poslat SMS za 99Kč a zúčastníš se soutěže o IPhone.

D : Vlastně, jednou jsem takových neuvěřitelných výher měl asi 15... :-D (Za den)

Další odpovědi:

Zlatý

Ano, je to podvod...
Viz Mravencova odpověď, je to ´upatlaná´ marketingová kampaň, abys v naději na výhru ´vyplázl´ peníze...
;-)

Stříbrný

Ne, nezobrazuju si reklamy.

Oprava: (Ano, je to podvod.) - Ne, není to podvod. Říkají, že MŮŽEŠ vyhrát, pokud splníš určité podmínky.

Stříbrný

Vylosován, ale ne tady.
Volali mně z (už si nepamatuju jaká to byla firma), že moje číslo telefonu bylo vylosováno a vyhrál jsem nějaký pleťový krém, který stojí 500 Kč, ale já ho dostanu za pouhých 200 Kč.
Tak jsem odpověděl, že pokud teda něco vyhrávám, tak to musí být zadarmo, protože za výhru se přece neplatí.
V tu ránu zavěsili.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.