Už jste zaregistrovali co se děje na Novinky.cz ? Nedopadneme i tady tak ?!

Věřím že ne !
Doplňuji:
Pro pochopení si stačí přečíst odpověď od NikkiHeat.
www. píšeš bludy, protože toto opatření adminů z novinek je čerstvého data, nikoliv rok.

Nejlepší odpověď
bolak

Admini zde nejsou tak hloupí, aby si sami srali do huby jako na novinkách, a odrazovali si návštěvníky. Novinky.cz si mysleli, že dojde k nějakému zpřehlednění, jenže stal se opak, část tamější populace odešla někam kde můžou dál svobodně blejt, a velká část těch zbylých tam nasíraj zbytečný komentáře mimo téma, takže správce diskuze má cca 4× víc práce se začerňováním nevhodných příspěvků, než měl před touhle „změnou k lepšímu“. Taky byli nucený kvůli tomu udělat další zákrok, a to zrušit vyhodnocení NEJLEPŠÍ X NEJHORŠÍ KOMENTÁŘ, protože jim navrch diskuze vyskakovaly hlody typu „Protestuji proti cenzuře na Novinkách.cz“ nebo „1“,„2“ jako zdůraznění že než 2 komentáře, tak to radši nic 🙂 Navíc s odchodem čtenářů jim nejspíš i rapidně klesnou výnosy z klikání na reklamy. Já myslím že se možná ještě rádi vrátěj k původnímu schématu, nicméně je to sranda, to se musí uznat ;)

Další odpovědi
NikkiHeat

A co se děje? Já registrovaný nejsem – prdím na cenzůru. Ale co jsem tak vyčetl tak můžou myslím dát jen dva příspěvky a zrušili jim nejlepší a nejhorší příspěvek. Ale je mi to celkem u zádele protože je nepovažuju za moc seriozní server.

jirkajirka

A co se u komunistu děje ,,

anonym

Celá diskuze na novinkách je obrovská ubohost.
Kdysi sem to četl, ale lidi se tam jenom hádají, osočují a každý tam do lidí cpe svoje nesmyslné, opilecké názory.

lukas.zmizik

na novinkách se mohlo stát co chtělo, už sem o tom zde psal – přesto že novinky považuji za něco jako školácký bulvární web, vidím situaci takto:
:

  1. tím, že se registruješ, souhlasíš s jejich podmínkama, znamená to, že seš tedy u nich na návštěvě a oni si mohou určit pravidla, mazat jak chtějí a co chtěji a omezovat libovolně…je to jejich portál, jejich nástěnka…o žádnou protizákonnou cenzuru se nejedná…
  2. ty si můžeš klidně založit svoje stránky a tam si „nekontrolovaně“ psát co chceš…
  3. že to skoro nikdo číst nebude je druhá věc… pochybuji ale, že si někdo pročítá celou diskuzi, pokud se pod nějakým článkem objeví 20 a více příspěvků – přitom běžné skóre je 200–400 příspěvků v diskuzi = to jsou pro mne výkřiky do tmy, bezcenné tlachání, které nikdo nečte, nikoho to nezajímá, škoda slov a energie…

asi tak…

www

A máš na mysli konkrétně co?
Na novinky.cz jsem zaregistrován již léta a pravidelně si vybírám dárky dle vlastního výběru a počtu bodů, bezplatně až domů, což tady není.
Doplňuji:
Otázka, jak víš, má být zde jasná a srozumitelná. Proto máš-li na mysli jejich diskuzi, platí toto rozumné a asi i nutné opatření již zhruba rok.
Názor

Lamalam

No a co? K vyjádření názoru na zveřejněný článek snad normálnímu člověku stačí jeden příspěvek. Nebo myslíš nějakou jinou novinku na novinkách?

zjentek

tady někdo neúnavně křeše jiskru, jako ubožák v dešti, kterej cítí, že zemře, když se to nerozhoří a ty už spekuluješ o dopadech ..jsem zaostalec, ty seš hodně popředu :o

annas

Vůbec nevím, o co jde. Nevložíte odkaz?

cochee

http://www.no­vinky.cz/inter­net-a-pc/327969-novinky-omezuji-tlachani-v-nazorovem-foru.html

cochee

www: to opatření je staré jen několik dní, nikoliv rok.

anonym

www. Jen dva příspěvky a za druhé, to slyším poprvé, že novinky.cz by dávaly nějaké dárky vlastního výběru. A pokud zrušily Top ±, máš po dárečcích.