Avatar uživatele
anonym

Už se vám stalo,že jste byli kopnutí…

… el.proudem,zví­řetem,člověkem ?!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, Kohut57 před 4270 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Bohužel mám zkušenost se všemi nabídnutými možnostmi.Navíc mi kůň urazil kus zubu když jsem před ním stála a pila z lahve limonádu a on vyhodil hlavou tak,že mi tu lahev vrazil do…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Michal Kole

elektrikou ano, člověkem taky, zvíře ne

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
kapka

El.proudem jen malým napětím, třeba elektrickým ohradníkem nebo při fyzice při pokusu. Fakt to do nás jeden profesor napral, měli jsme se chytnout za ruce, a pak nás na něco připojil, to bylo leknutí! On nám nejdřív ukazoval, že se toho taky dotýká a nic mu to nedělá, muselo ho to hrozně bolet, ale nehnul brvou, abysme mu to uvěřili.
🙂
Člověkem asi jen ze srandy.
Koněm několikrát, i docela dost, že jsem letěla vzduchem na zadek. Když se člověk od mala motá kolem nich, tak se to stane.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kohut57

Ve sklepě, když jsem byl dítě, měl děda dílnu, kde nešel vypínač a tak utahoval žárovku, když chtěl rozsvítit. Já tam přišel jednou po tmě, chci otočit žárovkou a ona tam nebyla, hezky jsem se zatřepal,když jsem tam strčil prsty. Měl jsem také promítačku na 16 mm film „Alma“, ta byla jak " выдержай пионер", kopala sice jen 110, ale zato pořád. Kopnutý při fotbalu byl snad každý a to kdekoli. Ze zvířat prý kope nejvíc klokan, ale mě se to nestalo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ratava

Ve třech- čtyřech letech mi dal o 2 roky starší bratranec do ruky hřebík, postavil před zásuvku a nakukal mi, že se v ní usadili čerti a že je tím hřebíkem musím dostat ven. A že on nemůže, protože by ho vtáhli k sobě, ale na mě že si netroufnou. Tak jsem si „šťourla“… Rána jak blázen, ale čerti zmizeli… :o)

Osobně si z toho skoro nic nepamatuji, ale rodina se tou historkou dodnes velice baví…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Proudu se odmala bojím – protože tam jsou ti čerti (jak píše ratava 🙂, takže nikam nešťourám. Měla jsem v dětství také hodně „osvětovou“ brožuru od České pojišťovny. Po jejím přečtení (stačily ale i ty obrázky) se člověk bez sebevražedných sklonů, bál pomalu kliknout baterkou! Takže ne.
Pes mě nakopnul hodněkrát, když spím a on se mi roztahuje na polštáři a ve snu loví mamuty…:-)
Člověkem jsem naštěstí nakopnuta ještě nebyla. Spíš vykopnuta, bodnuta do zad, byla mi podtržena větev, nasypána sůl do rány, etc. Ale vždy mi to spíš pomohlo. Miluji své zkušenosti. 🙂
Z toho vyplývá, že proud ani zvěř nedokážou dohromady tolik blbého, kolik závistivý a zakomplexovaný člověk, který škodí hned, jakmile se dostane k moci…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
balca

elektrikou ano,člověkem ano,zvířetem ano(psem). :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

není týden, aby mne nekopla vlastní blbost

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Vyděržaj pioněr,to byla bezva hra. Nemůžu tě ohodnotit palcem,asi stále dlíš v Krumlově…

před 4270 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek