Avatar uživatele
anonym

Už jste někdy plakali nad rozlitým mlíkem ?

Doplňuji:
Bolaku,ono to je k pláči,ten tvůj příspěvek,ale já se směji jak pominutý.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 13Pro koho je otázka zajímavá? annas, manon, anonym, iceT, Andělé, johana 56, barnajka, fcoop, bolak, anonym, anonym, anonym, anonym před 4217 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
bolak

Odpoveď byla označena jako užitečná

Já osobně né, ale otec. To sme jednou takhle jeli na chatu a cestou tam sme se jako vždy stavovali v globusu. Jeli sme tam na dva dny, takže se nakoupilo dva trakaře brambor, přepravka chlebů, 20 krabic plnotučných mlík atakdále. No, já to zkrátím, dojeli sme tam, odnosili ty dva metráky žrádla do kuchyně a na ty mlíka se nějak zapomnělo, ty zůstali v chodbě. Druhej den ráno se šlo lyžovat, ještě ani nezazvonil budík a už slyším fotra jak zezdola řve, co sme to za hovada, kdo nechal ty mlíka na zemi, že to rozkousaly myši. Já řek že to byl brácha, brácha zas řek že sem to byl já, já zas že to byl brácha, atakdále atakdále, fotr votáčel hlavou ze strany na stranu jak na wimbledonu. Nakonec řek že to si vypijeme, (což se nám teda nechtělo, protože v tom plavali myší bobky) a nasranej vodešel nazouvat lyže. No, a co se nestalo, za hodinu a půl běhaní po lese na běžkách mi zazvonil telefon a bylo mi řečeno že chata za 5 melounů je v plamenech :) Když sem dorazil na místo činu, tak všichni už stáli okolo (na první pohled to vypadalo, že se držej kolem ramenou a zpívaj), dokonce i hasiči, který tvrdili že dneska hasit nebudou, že jen kontrolujou aby se oheň nešířil, což bylo legrační protože další chalupa byla asi 100 metrů od tý naší a všude byly dva metry sněhu :) No, a jak sme tam stáli, já a otec, kterej tu chalupu před třiceti lety stavěl, za zvuku praskajícího dřeva, tak sem ho, tak jak se to mezi táborníky dělává, přátelsky plácnul po zádech, von se otočil, koukal ne mě těma svejma uslzenejma očima, čekal nějakou tu soucitnou frázi a tak sem se nadech a povídám: „tak vidíš, ty mlíka by stejně shořely“.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
annas

Odpoveď byla označena jako užitečná

Co se stalo, nedá se změnit. Ale uvědomím si, že určitá skutečnosst byla chyba, ale minulost nejde vrátit …
Stejně tak jako rozlité mléko nemůžeme vrátit zpět třeba do rozbitého hrnku.
Ani velký pláč nepomůže … Zbývá jen jediné vydat se dál …

2 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Andělé, vagra Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

to opravdu brečím http://obrazky­.otv.sk/files/pre-siln%C3%A9-zaludky.jpg

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Sůwa

Doslova do písmene ano. Když jsem byla malá, prodávalo se mléko nalévané a domů se nosilo v bandaskách. Do dneška si pamatuji, jak jsem s tou bandou zakopla na schodech a všechno mléko se rozlilo :(((. Pozor – je to už 60 let.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ne a ani nevím jestli jsem někdy mléko rozlila. Ale již se mi podařilo a ne jednou drcnout do půllitru s pivem. O žádnou katastrofu se však nikdy nejedná.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Tak to asi každý. Nikdo nemá život tak jednotvárný, aby nebylo čeho litovat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

ne ,jen mám vztek jaký jsem trdlo
Doplňuji:
Dr,Axl – to je ale uplně něco jiného – v tvém odkazu

Upravil/a: hanulka11

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Ano, nyní pláči nad svojí špatně vybranou částí svojí dolarové investice. Zvolil jsem agresivní strategii a vložil kapitál do akciových fondů Číny, Indie a Latinské Ameriky. Bohužel na trh jsem nevstoupil v patřičné situaci, takže nyní ztrácím téměř patnáct procent jistiny. S vědomím, že tento obchod má dlouhodobý investiční horizont, asi pozice i za cenu ztráty neuzavřu. Do doby, než sentiment na trhu se stane pozitivním, nad rozlitým mlékem sice nebudu plakat, ale jen tiše lkát a těšit se na světlé zítřky světové ekonomiky.
Doplňuji:
Protože při svých záměrech vždy ctím zásadu, která praví „Nikdy nedávej všechna svoje zlatá vejce do jednoho košíku“, o žebrácké holi i v případě, že obchod nedopadne dobře, určitě nepůjdu.

Upravil/a: dudu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
johana 56

Mléko se zozlilo,ale neplakala jsem.Koupila jsem celé balení a naložila do kšíku na kole.Než jsem vrátila nákupní vozík,kolo se převrátilo a všechny krabice praskly,byl z toho malý mléčný potůček.Jen mi bylo líto,že poblíž nebyla žádná kočka,alespoň ona by z toho karambolu měla užitek.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

7 uživatelů tu už plakalo před 10 měsíci:
Doplňuji:
Otázka zněla, zda se vám osobně stalo, nikoliv jaký to má význam, to už tady bylo a dávno to všichni vědí.

Za sebe odpovídám, ano stalo (jako většině z nás). málokomu se podaří vyhnout naprosto běžné životní situaci, obzvláště v citových záležitostech, kdy je rozum dočasně potlačen a o to více se pak člověk diví, čeho všeho je schopen v citovém omámení..

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/litovali-jste-nekdy-ztracena-leta-sveho-studia

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

ano,pred dvaceti lety,ze jsem se vdala a ted,ze to končí.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

mam podobnou zkusenost jako dudu .. nikdy nelituji niceho, co v zivote udelam…, vzdycky me i to negativni posune dal …
i me jednou moje akcie letely stremhlav dolu … litovala jsem pak jedne jedine veci : ze jsem si ty penize tehdy radeji nekomu nedarovala … uz je to hodne let a ted mi staci jen ucet v bance . :) byla to ale i urcita forma zabavy … -iv-

před 4217 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
dudu

Naproto s Vámi souhlasím, že pokud si investor správně diverzifikuje portolio a respektuje několik základních pravidel, i nevelká investice ho zaujme a přinutí procvičovat si mozek. Osobně jsem zastáncem dlouhých pozic abych nemusel čelit případným nárokůům berňáku. Nemám velké požadavky a pokud během roku vydělám na slušnou zahraniční dovolenou ve dvou věřte, že jsem zcela spokojen. Ovšem pozor, není vždycky posvícení a jeden musí být stále ve střehu. Např. letos se zatím příliš neurodilo.

před 4217 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek